Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Apartamenty muszą być opuszczone do godziny 8:00 w sobotę. O tej godzinie nic nie może zostać w apartamentach (w tym bagaże). Jedna osoba z apartamentu, po zaniesieniu bagażu do autokaru, wraca do apartamentu i czeka na sprawdzenie.

Przypominamy o bezwzglednym obowiazku noszenia maseczek! Przy pakowaniu informujemy kierowcow dokad jedzie bagaz. Po oddaniu bagazu NIE czekamy przy autokarze, tylko odchodzimy albo wsiadamy do srodka. O 8:45 jestesmy w autokarze.

Przed wykwaterowaniem należy:

Kuchnia
1) Umyć wszystkie naczynia i odłożyć na ich miejsce do szafek i szuflad. Najlepiej zrobić duże mycie wieczorem, a rano umyć i wytrzeć tylko te naczynia, które zostaną użyte podczas śniadania. Nie zostawiamy żadnych naczyń w zlewie, zmywarce itd.

2) Zmywarka musi być pusta.

3) Wyrzucić wszystkie śmieci (wg zasad sortowania, o których wspominaliśmy ) – pamiętamy o białych workach na śmieci zmieszane. Można je nabyć w sklepie lub na recepcji. Prosimy upewnić się, że żadne śmieci nie leżą na podłodze, balkonie itp. Kontenery na śmieci znajdują się za budynkiem.

4) Nie zostawiamy nic w lodówce, ma być  pusta! Jeśli coś zostało, to wyrzucamy do kosza, albo zabieramy ze sobą. Lodówka powinna być wyłączona, a drzwi do niej otwarte.

Sypialnie

1) Ściągamy poszewki z kołdry i poduszki, pościel i ręczniki (jeśli były wypożyczone) wrzucamy do wanny.

2) Ochraniacze na materace pozostają na swoim miejscu

3) Kołdry i poduszki złożyć w kostkę na łóżku

Ogólne

1) Wyrzucić wszystkie śmieci z podłóg.

2) Meble powinny znajdować się na swoim miejscu (tak jak w dniu zakwaterowania)

3) Wszystkie światła muszą być wyłączone a okna zamknięte.

4) Sprawdzamy, czy nic nie zostało w szufladach, szafach, za lub pod łózkami i na balkonie

5) Sprawdzamy, czy nigdzie nie zostały nasze rzeczy osobiste.

6) Komplet kluczy (do apartamentu i skiboxa) przekazujemy pilotowi.

7) Jeśli pożyczaliśmy adaptery do gniazdek, zwracamy je na recepcję.

W przypadku stwierdzenia przez ekipę sprzątającą uchybień co do ww. punktów, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty, pobierane z kaucji.

 

Zapisz się
Facebook