Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

❗️ KLUB TURYSTYCZNO - SPORTOWY ❗️
Podjęliśmy strategiczną współpracę z KTS OF, który przygotowuje w ramach obozów i wyjazdów swoich członków do udziału w amatorskich zawodach sportowych, jak również promuje jakże nam bliską aktywność fizyczną oraz integrację środowiska klubowego.
W ramach niekomercyjnej współpracy jesteśmy partnerem organizującym wyjazdy do Członków Klubu oraz wspierającym realizację jego celów statutowych. Każdy może nabyć członkostwo w Klubie już od 50 zł/ wyjazd.

⚖ PRZEPISY PRAWNE DLA KLUBÓW ⚖
- do 250 uczestników wydarzeń sportowych, obozów, nie stosuje się limitu zgromadzeń
.

Nie pasują Ci terminy wyjazdów narciarskich?

Wyślij nam szybką wiadomość, a znajdziemy Ci odpowiednią ekipę na wyjazd grupowy na narty i snowboard.
Wiadomość
Do góry

Wyjazdy na narty dla singli

Z roku na rok przybywa amatorów narciarstwa. Często jednak organizowanie odpowiedniej miejscówki na szusowanie, noclegów, dojazdu, czy ewentualny brak śniegu, a co najważniejsze odpowiedniej ekipy znajomych czy grupy powoduje, że odechciewa się jechać. W takiej sytuacji polecamy skorzystać z naszych ofert. Nie musisz martwić się o transport, nocleg, pogodę oraz najistotniejszy z czynników - ludzi.


Zawieziemy Cię bezpośrednio w okolice najlepszych stoków w Polsce i Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wybieramy te stoki, te pensjonaty i te miejscowości gdzie każdy dzień będzie pełen pozytywnych wrażeń, gdzie każdego dnia da się szusować od rana do wieczora. Zawodowców zawieziemy na trasy narciarskie gwarantujące odpowiednią adrenalinę. Amatorom zapewniamy kursy nauki jazdy na nartach czy snowboardzie. A po dniu spędzonym na stoku spędzisz wesoły wieczór w towarzystwie innych singli.


Rozmowy, wymiana doświadczeń, dobre jedzenie, atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi to jest to czego należy spodziewać się na singlowych wyjazdach na narty. Gwarantujemy prawdziwe śnieżne szaleństwo

Zdjęcia z imprez (narty)

Filmy video z wyjazdów SKI

⬆️ Ski Amade, Austria – narciarskie safari na 125 osób!

⬆️ Nendaz Szwajcaria – integracja na 100 osób!

Grupowe wyjazdy narciarskie dla singli i osób samotnych (bez pary) w sezonie zimowym. Organizujemy transport, skipass, zakwaterowanie i szkolenia narciarsko -snowboardowe (touroperator). Oferty wyjazdowe w Alpy dla singli/ indywidualnych narciarzy z zachowaną proporcją płci. Słowacja • Szwajcaria • Włochy • Austria

Zapisz się
Facebook