Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

NASZE GWARANCJE, DOKUMENTY, POZWOLENIA

Suma gwarancyjna na rok 2023-24 wynosi: 432 000,00 zł

OneFun.pl to wspólna marka, która powstała z połączenia portalu dla singli StrefaAktywnych oraz Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA (touroperatora) celem świadczenia wysokiej jakości, legalnych usług turystycznych dla singli. Posiadamy wszystkie wymagane ustawowo gwarancje i pozwolenia. Ten fakt odróżnia nas od zalewających internet prywatnych tworów i inicjatyw wyjazdowych, które z jakością usług i legalnością działań niewiele mają wspólnego.

Sprawdź nas w Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki (np. po nazwie “La-Ventura”)

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE – OneFun.pl

OneFun.pl to wiodąca marka specjalizująca się w wyjazdach grupowych i ofertach dedykowanych dla singli i osób samotnych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która uzyskała wszelkie niezbędne dokumenty, uprawnienia i ubezpieczenia. Naszym priorytetem jest dbanie o Wasze bezpieczeństwo!

Na tym rynku działamy od 2008 roku i wysłaliśmy już kilka tysięcy osób na narty, sylwestra, wczasy, kajaki, żagle. Jesteśmy jedynym touroperatorem w Polsce zajmującym się obsługą tej grupy klientów. Nasze wyjazdy wyróżniają się zachowaniem – już na etapie zapisów – odpowiedniej proporcji płci i zbliżonego wieku uczestników. Rozwiązujemy problem grupy docelowej, która często ma chęć, ale nie ma odpowiedniego towarzystwa by wspólnie wyjechać na wypoczynek. Dodatkowo dajemy realne oszczędności uczestnikom naszych wyjazdów poprzez dokwaterowania i brak wysokich dopłat do pokojów jednoosobowych.

Z początkiem listopada 2014 roku uruchomiliśmy sprzedaż agencyjną naszej oferty poprzez sieć placówek turystycznych w całym kraju. Jeśli chcesz zostać naszym agentem napisz do nas wyjazdy@onefun.pl

WZORY UMÓW i WARUNKI UCZESTNICTWA w IMPREZACH DLA SINGLI

Poniżej przykładowa Umowa Udziału w Imprezie Turystycznej, którą otrzymuje od nas klient po zapisie na każdą z imprez i która jest podstawą do wpłaty zaliczki.

 

OSTRZEŻENIE

W sieci pojawia się coraz więcej pseudo-organizatorów wyjazdów dla singli. Są to nielegalne praktyki, które bez problemu można ukrócić zgłaszając taki wyjazd do odpowiednich organów. Nie dajmy się zrobić w konia i nie zostańmy w dniu wyjazdu na lodzie, gdy kontrola nie dopuści don planowego odjazdu.

Konsument ma ustawowe prawo przy każdej imprezie gdzie pobierane jest co najmniej 10% zaliczki do wglądu w potwierdzenie posiadania przez organizatora takiego wyjazdu – gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej albo umowy ubezpieczenia na rzecz klientów (polisy). Bardzo ważny jest też Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki (nasz – nr 13/2014 w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim).
Kolejną rzeczą na która warto zwrócić uwagę jest obowiązkowa umowa udziału w imprezie turystycznej, którą klient powinien otrzymac jeszcze przed wpłatą zaliczki.

Zapisz się
Facebook