Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

O FIRMIE – OneFun.pl

OneFun.pl to wiodący touroperator specjalizujący się w wyjazdach grupowych i ofertach dedykowanych dla singli i osób samotnych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która uzyskała wszelkie niezbędne dokumenty, uprawnienia i ubezpieczenia.

Na tym rynku działamy od 2008 roku i wysłaliśmy już kilkanaście tysięcy osób na narty, sylwestra, wczasy, kajaki, żagle. Jesteśmy jedynym touroperatorem w Polsce zajmującym się obsługą singli (czyli osób bez pary czy grupy). Nasze wyjazdy wyróżniają się szczególnym podejściem już na etapie zapisów. Dbamy o odpowiednie proporcje płci i zbliżonego wieku uczestników. Rozwiązujemy problem tych, którzy często mają chęć, ale nie mają odpowiedniego towarzystwa by wspólnie wyjechać na wypoczynek. Dodatkowo dajemy realne oszczędności uczestnikom naszych wyjazdów poprzez dokwaterowania i brak wysokich dopłat do pokojów jednoosobowych.

Z początkiem listopada 2014 roku uruchomiliśmy sprzedaż agencyjną naszej oferty poprzez sieć placówek turystycznych w całym kraju. Jeśli chcesz zostać naszym agentem napisz do nas wyjazdy@onefun.pl 

KLUB PODRÓŻNICZY i TOUROPERATOR WYJAZDÓW DLA SINGLI

Czarek
Koordynator i dusza wyjazdów

Człowiek, który sprawi, że najbardziej zapyziały lingwista czy informatyk stanie się imprezowym zwierzakiem. Dopina i koordynuje przebieg imprez: dokonuje rezerwacji, prowadzi grupy, animuje dnie podczas wyjazdów oraz podsuwa pomysły na nowe kierunki (jako zagorzały podróżnik).

Nieodzowne atrybuty: głośnik bluetooth, pełnia skupienia na twarzy oraz notatnik, gdzie zapisuje wszelkie rozliczenia finansowe oraz pomysły, uwagi, pochwały i (to sporadycznie) numery telefonów uczestniczek.
Odpowiedzialny w biurze za kontakty z klientami robi to z niebywałym spokojem i gracją. W czasie wolnym penetruje nowe destynacje turystyczne, by móc je potem oblec w formę gotowych ofert wyjazdowych.

Część zespołu nawet podczas fizycznej nieobecności.

Maciek
Właściciel, przodownik

Od lat związany z branżą turystyczną. Najpierw jako specjalista ds. turystyki przy rezerwacjach dużych touroperatorów, a od 2009 roku w ramach prowadzonej działalności własnej – Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA. Skupia się na nowatorskich pomysłach, odkrywa nowe, niepoznane obszary i niezagospodarowane turystycznie “ukryte skarby”. Pod hasłem “hidden tresures” właśnie, pod auspicjami Komisji Europejskiej w 2010 roku napisał zwycięski wniosek w corocznym konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne (EDEN) przedstawiając nowatorski koncept spływu tratwami mieszkalnymi w Dolinie Biebrzy. Zapalony snowboardzista oraz kajakarz.

Odpowiedzialny za wizję rozwoju, wytyczanie nowych trendów oraz: kontakty, przygotowywanie ofert, rezerwacje, realizację świadczeń turystycznych, a także współorganizacje spotkań i zajęć grupowych.

Arkadiusz
Koordynator/ pilot #1

Pilot profesor. Ostoja spokoju, cierpliwości oraz wiedzy merytorycznej na temat odwiedzanych miejsc. Pokładami swego zrównoważenia emocjonalnego mógłby obdarować całą salę plenarną Sejmu RP.

Od niedawna niezależny specjalista ds. koordynacji przewozów pasażerskich w OneFun, a także – sporadycznie – kierowca busów/ autokarów.

Odpowiada za finanse, koordynację działań z lokalnymi kontrahentami oraz spina wszelkie sprawy wyjazdowe podczas naszych eventów.

Samodzielnie prowadzi wyjazdy na kierunki wschodnie, jako, że włada biegle m.in. rosyjskim i bułgarskim. Nikomu nigdy nie podpadł, zbiera od wszystkich najwyższe noty w naszym skormnym kolektywie. As!

Piotrek
Sensei/ ski instrukor

Piotrek (aka. Pietja) – ekspert od marketingu i zintegrowanej komunikacji, którego największą życiową pasją jest narciarstwo. Nie ważne w jakich warunkach; sztruks, lód, puch – zjedzie ze wszystkiego byle miał biało pod nogami. Sporo jeździ na nartach i wciąż podnosi swoje umiejętności – również dydaktyczne. Poza tym praktykuje jogę i pływa. Uwielbia góry i podróże w nieznane na motocyklu.

W OneFun.pl odpowiada za marketing, szkolenia narciarskie oraz warsztaty serwisowe. Sprawa, że jazda na nartach daje jeszcze większą przyjemność.

Współpracuje z najlepszymi instruktorami od nauki jazdy na jednej lub dwóch deskach.

Jarek
Komandor rejsów

Król skipperów oraz ich siła napędowa. Bez jego skromnej, acz charyzmatycznej persony nasze wyjazdy nie byłyby tym, czym są.

Wulkan energii, dusza towarzystwa, a przy tym fachowiec jakich mało. Przepłynął między innymi Atlantyk, prowadzi samodzielnie nasze rejsy w egzotycznych regionach, jak i te największe na morzach południa Europy.

Dodatkowo nienaganny stylowo i zawsze odpowiednio ubrany, zależnie od okazji. Heartbreaker. Tak, tak – malarz, esteta i proejktant naszych (niektórych) outfitów firmowych.

Rejsy pod jego dowództwem to gwarancja profesjonalnej zabawy i mega pozytywnych wrażeń.

Igor
Chef Kuchni, Cater-man

Catering Chefa Kuchnii na wyjazdach ?
Wszystkie wyjazdy zimowe oraz część poza sezonem narciarskim obsługuje od strony gastronomicznej uznany Kucharz – Igor oraz ludzie z jego świty.
Jak sam mówi skromnie o sobie i kulinarnym doświadczeniu:
✅ 7 lat w Tybecie krojenia kolendry
✅ złoty fartuch na restaurant week w Kazachstanie
✅ na nogach czarne croksy po Modeście Amaro
✅ z dziada Cygana i Niemca co na bombowcach latał
✅ lubi tańczyć i równo kroić.

WZMIANKI W PRASIE ORAZ MEDIACH z naszym udziałem

WT_19_lekki Wiadomości Turystyczne nr 19/2015 | Kliknij by powiększyć
Wiadomości Turystyczne nr 13/2017 | Kliknij by powiększyć

NASZE GWARANCJE, DOKUMENTY, POZWOLENIA

Suma gwarancyjna na rok 2021/22 wynosi: 409 365,00 zł

OneFun.pl to wspólna marka, która powstała z połączenia portalu dla singli StrefaAktywnych oraz Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA (touroperatora) celem świadczenia wysokiej jakości, legalnych usług turystycznych dla singli. Posiadamy wszystkie wymagane ustawowo gwarancje i pozwolenia. Ten fakt odróżnia nas od zalewających internet prywatnych tworów i inicjatyw wyjazdowych, które z jakością usług i legalnością działań niewiele mają wspólnego.

Sprawdź nas w Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki (np. po nazwie "La-Ventura")

OSTRZEŻENIE

W sieci pojawia się coraz więcej pseudo-organizatorów wyjazdów dla singli. Są to nielegalne praktyki, które bez problemu można ukrócić zgłaszając taki wyjazd do odpowiednich organów. Nie dajmy się zrobić w konia i nie zostańmy w dniu wyjazdu na lodzie, gdy kontrola nie dopuści don planowego odjazdu.

Konsument ma ustawowe prawo przy każdej imprezie gdzie pobierane jest co najmniej 10% zaliczki do wglądu w potwierdzenie posiadania przez organizatora takiego wyjazdu - gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej albo umowy ubezpieczenia na rzecz klientów (polisy). Bardzo ważny jest też Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki (nasz - nr 13/2014 w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim). Kolejną rzeczą na która warto zwrócić uwagę jest obowiązkowa umowa udziału w imprezie turystycznej, którą klient powinien otrzymac jeszcze przed wpłatą zaliczki.

Zapisz się
Facebook