Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

O FIRMIE – OneFun.pl

OneFun.pl to wiodący touroperator specjalizujący się w wyjazdach grupowych i ofertach dedykowanych dla singli i osób samotnych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która uzyskała wszelkie niezbędne dokumenty, uprawnienia i ubezpieczenia.

Na tym rynku działamy od 2008 roku i wysłaliśmy już kilkanaście tysięcy osób na narty, sylwestra, wczasy, kajaki, żagle. Jesteśmy pierwszym i największym touroperatorem w Polsce zajmującym się obsługą singli (czyli osób bez pary czy grupy). Nasze wyjazdy wyróżniają się szczególnym podejściem już na etapie zapisów. Dbamy o odpowiednie proporcje płci i zbliżonego wieku uczestników. Rozwiązujemy problem tych, którzy często mają chęć, ale nie mają odpowiedniego towarzystwa by wspólnie wyjechać na wypoczynek. Dodatkowo dajemy realne oszczędności uczestnikom naszych wyjazdów poprzez dokwaterowania i brak wysokich dopłat do pokojów jednoosobowych.

Z początkiem listopada 2014 roku uruchomiliśmy sprzedaż agencyjną naszej oferty poprzez sieć placówek turystycznych w całym kraju. Jeśli chcesz zostać naszym agentem napisz do nas wyjazdy@onefun.pl 

KLUB PODRÓŻNICZY i TOUROPERATOR WYJAZDÓW DLA SINGLI

Maciek
Właściciel, przodownik

Od lat związany z branżą turystyczną. Najpierw jako specjalista ds. turystyki przy rezerwacjach dużych touroperatorów, a od 2009 roku w ramach prowadzonej działalności własnej – Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA. Skupia się na nowatorskich pomysłach, odkrywa nowe, niepoznane obszary i niezagospodarowane turystycznie “ukryte skarby”. Pod hasłem “hidden tresures” właśnie, pod auspicjami Komisji Europejskiej w 2010 roku napisał zwycięski wniosek w corocznym konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne (EDEN). Ojciec Trójki, obecnie w procesie wychowawczym, ale cisnący #vanlife #sb #downhillmtb #motocykle

Odpowiedzialny za wizję rozwoju, wytyczanie nowych trendów oraz: kontakty, przygotowywanie ofert, rezerwacje, realizację świadczeń turystycznych, a także współorganizacje spotkań i zajęć grupowych.

Czarek
Koordynator i dusza wyjazdów

Człowiek, który sprawi, że najbardziej zapyziały lingwista czy informatyk stanie się imprezowym zwierzakiem. Dopina i koordynuje przebieg imprez: dokonuje rezerwacji, prowadzi grupy, animuje dnie podczas wyjazdów oraz podsuwa pomysły na nowe kierunki (jako zagorzały podróżnik).

Nieodzowne atrybuty: głośnik bluetooth, pełnia skupienia na twarzy oraz notatnik, gdzie zapisuje wszelkie rozliczenia finansowe oraz pomysły, uwagi, pochwały i (to sporadycznie) numery telefonów uczestniczek.
Odpowiedzialny w biurze za kontakty z klientami robi to z niebywałym spokojem i gracją. W czasie wolnym penetruje nowe destynacje turystyczne, by móc je potem oblec w formę gotowych ofert wyjazdowych.

Część zespołu nawet podczas fizycznej nieobecności.

Arkadiusz
Koordynator/ pilot #1

Pilot profesor. Ostoja spokoju, cierpliwości oraz wiedzy merytorycznej na temat odwiedzanych miejsc. Pokładami swego zrównoważenia emocjonalnego mógłby obdarować całą salę plenarną Sejmu RP.

Od niedawna niezależny specjalista ds. koordynacji przewozów pasażerskich w OneFun, a także – sporadycznie – kierowca busów/ autokarów.

Odpowiada za finanse, koordynację działań z lokalnymi kontrahentami oraz spina wszelkie sprawy wyjazdowe podczas naszych eventów.

Samodzielnie prowadzi wyjazdy na kierunki wschodnie, jako, że włada biegle m.in. rosyjskim i bułgarskim. Nikomu nigdy nie podpadł, zbiera od wszystkich najwyższe noty w naszym skormnym kolektywie. As!

Jarek
Komandor rejsów

Król skipperów oraz ich siła napędowa. Bez jego skromnej, acz charyzmatycznej persony nasze wyjazdy nie byłyby tym, czym są.

Wulkan energii, dusza towarzystwa, a przy tym fachowiec jakich mało. Przepłynął między innymi Atlantyk, prowadzi samodzielnie nasze rejsy w egzotycznych regionach, jak i te największe na morzach południa Europy.

Dodatkowo nienaganny stylowo i zawsze odpowiednio ubrany, zależnie od okazji. Heartbreaker. Tak, tak – malarz, esteta i proejktant naszych (niektórych) outfitów firmowych.

Rejsy pod jego dowództwem to gwarancja profesjonalnej zabawy i mega pozytywnych wrażeń.

Joanna
Koordynator wyjazdów + Social

Kobieta-orkiestra zawsze w locie, zawsze na dwa kroki przed resztą świty.
Dopina, opłaca, ustawia w odpowiednim szeregu, tak byśmy mogli przyjechać na gotowe nawet nie widząc kto za owym porządkiem stoi. Nim się obejrzysz jest już za plecami. Gdy zabraknie piwa ma je już schłodzone.

Często indywidualnie pilotuje też kierunki narciarskie i żeglarskie, nawet te najtrudniejsze.
Zaangażowana, słuchająca i wyciągająca genialne wnioski z interakcji z klientami. Siła doświadczenia w służbie rozwojowi firmy.

Oczywiście strona marketingowa nie jest dla niej obca i to jej zawdzięczamy barwne relacje w mediach społecznościowych oraz proof-reading wysyłanych naprędce informacji biuro-klient.

Jakub
Pilot, przewodnik

Przewodnik po Warszawie, pilot wycieczek. “Ordnung must sein” – Kuba wywodzi się ze środowiska wyjazdów studenckich, więc przez lata działań z imprezowym klientem grupowym zyskał doświadczenie w poskramianiu niełatwych, często stresujących sytuacji i łatkę niezniszczalnego. Jest to niewątpliwie nasz człowiek do zadań (i grup) specjalnych.

Uwielbia różnorodne kuchnie świata. Fascynują go inne kultury, języki, zwyczaje. Lubi jeździć autem, nie ważne jak dużym. Wśród niewątpliwych atutów tego młodzianina należy wymienić: szczerość, uśmiech rzadko znikający z twarzy i cierpliwość. Dogada się z każdym.

Mateusz
Instruktor nart/ Foto i video man

Mati jest z nami niemalże od początku naszych przygód. Wychowanek szkoły beskidzkiej to jeden z lepiej rozpoznawanych narciarzy freestylowych w Polsce. Ewolucje na snowparku to dla niego chleb powszedni, jazda poza trasą, skoki z urwisk i soczysty freeride to jego piaskownica.

Odpowiedzialny za szkolenia grup narciarskich oraz dokumentację foto i video naszych wojaży. Doświadczenie w montażu szlifuje na co dzień w swojej firmie VideoActive z którą przemierza cały glob kręcąc materiały m.in. dla platformy Netflix.

Mati też często szkoli nas na warsztatach sprzętowych/ doboru czy też fotograficznych. Ma wiedzę drab!

Paulina
Pilot/ animator/ KaOwiec + Social

Ruda tańczy jak szalona – tak śpiewał pewien artysta, który najwyraźniej spotkał Paulinę na swojej drodze życiowej. Energia większa jak Elektrowni w Bełchatowie. Co przy tym niesamowite potrafi w tym całym zawrotnym tempie i masie interakcji zadbać doskonale o detale integracyjno- rozrywkowe. Perfekcyjnie zajmie się grupą oraz nie pozwoli jej się nudzić ani przez chwilę.

Prywatnie właścicielka brandu odzieżowego, więc przy okazji stroi zespół, dba o elegancję, a że cyka foty z własnym towarem na tle zmieniających się krajobrazów albumu OneFun to już tylko kolejny dodatek, który potrafi umiejętnie w to wszystko wcisnąć.

Jacek
Pilot

Pilot o mocnym charakterze i klarownych poglądach. Wielki przyjaciel ciemiężonej Ukrainy, doskonały przewodnik po Lwowie. Orędownik włoskiej filozofii “dolce vita” i zarazem jej reprezentant. Na ulicy wziąłbyś go za mieszkańca słonecznej Italii. Całe życie w trasie, więc u nas pojawia się sporadycznie. Niemniej jednak zagrzał sobie na stałe miejsce w naszym kolektywie i sercach.

Mając Jacka w składzie wyjazdu możesz liczyć na prawdziwy profesjonalizm w każdym detalu wycieczki, którą właśnie prowadzi. Gdyby miał jeszcze prawko byłby niemal ideał.

Igor
Chef Kuchni, Cater-man

Catering Chefa Kuchnii na wyjazdach ?
Wszystkie wyjazdy zimowe oraz część poza sezonem narciarskim obsługuje od strony gastronomicznej uznany Kucharz – Igor oraz ludzie z jego świty.
Jak sam mówi skromnie o sobie i kulinarnym doświadczeniu:
✅ 7 lat w Tybecie krojenia kolendry
✅ złoty fartuch na restaurant week w Kazachstanie
✅ na nogach czarne croksy po Modeście Amaro
✅ z dziada Cygana i Niemca co na bombowcach latał
✅ lubi tańczyć i równo kroić.

Marcin
Chef Kuchni, Cater-man

Człowiek całkowicie oddany sztuce kulinarnej. Prawdziwy Chef podbijający podniebienia nie tylko singli, ugotuje wyśmienite dania nawet bez kuchni. Planowanie menu ma opanowane do perfekcji. Marzy o imprezach realizowanych śladami smaków kulinarnych.

Człowiek orkiestra i dusza towarzystwa, rozkręci każdą imprezę i każdą dziewczynę. Wesoły, pogodny, spontaniczny, odpowiedzialny.

Od 2022 roku nosiciel tytułu Kucharza Roku Warmii i Mazur w Gali plebiscytu Mistrzowie Smaku 2022 Gazety Olsztyńskiej.

WZMIANKI W PRASIE ORAZ MEDIACH z naszym udziałem

WT_19_lekki Wiadomości Turystyczne nr 19/2015 | Kliknij by powiększyć
Wiadomości Turystyczne nr 13/2017 | Kliknij by powiększyć

NASZE GWARANCJE, DOKUMENTY, POZWOLENIA

Suma gwarancyjna na rok 2022/23 wynosi: 430 000,00 zł

OneFun.pl to wspólna marka, która powstała z połączenia portalu dla singli StrefaAktywnych oraz Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA (touroperatora) celem świadczenia wysokiej jakości, legalnych usług turystycznych dla singli. Posiadamy wszystkie wymagane ustawowo gwarancje i pozwolenia. Ten fakt odróżnia nas od zalewających internet prywatnych tworów i inicjatyw wyjazdowych, które z jakością usług i legalnością działań niewiele mają wspólnego.

Sprawdź nas w Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki (np. po nazwie "La-Ventura")

OSTRZEŻENIE

W sieci pojawia się coraz więcej pseudo-organizatorów wyjazdów dla singli. Są to nielegalne praktyki, które bez problemu można ukrócić zgłaszając taki wyjazd do odpowiednich organów. Nie dajmy się zrobić w konia i nie zostańmy w dniu wyjazdu na lodzie, gdy kontrola nie dopuści don planowego odjazdu.

Konsument ma ustawowe prawo przy każdej imprezie gdzie pobierane jest co najmniej 10% zaliczki do wglądu w potwierdzenie posiadania przez organizatora takiego wyjazdu - gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej albo umowy ubezpieczenia na rzecz klientów (polisy). Bardzo ważny jest też Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki (nasz - nr 13/2014 w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim). Kolejną rzeczą na która warto zwrócić uwagę jest obowiązkowa umowa udziału w imprezie turystycznej, którą klient powinien otrzymac jeszcze przed wpłatą zaliczki.

Zapisz się
Facebook