Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Proces płatności zabezpiecza nasz operator, serwis przelewy24.pl, który posiada najwyższej klasy zabezpieczenia, a wśród nich:

Thwate24

C

ertyfikat SSL umożliwiający szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez sieć Internet. Gwarantuje poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną oraz zapewnia ochronę stron internetowych. Dzięki zabezpieczeniu tego typu nie ma absolutnie żadnej możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem strony internetowej. Użytkownicy mają gwarancję, że łączą się bezpiecznie z odpowiednim serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL – Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

thawte

McAfee Secure

M

cAfee to niekwestionowany lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia Secure chroni ponad 400 000 stron internetowych. Firma świadczy także usługi certyfikacyjne PCI- w ramach wymogów Visa i MasterCard- na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee obejmują  rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.

mcafee

PCI / DSS

S

tandard bezpieczeństwa danych opracowany w oparciu o najlepsze praktyki (dotyczy branży płatniczej).
PCI/DSS obejmuje dwanaście najważniejszych kwestii: od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.
Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

pci_comp

Polityka prywatności

Zapoznaj się z pełnym opisem polityki prywatności OneFun.pl

Regulamin serwisu

Zapoznaj się z pełnym regulaminem serwisu OneFun.pl

Zapisz się
Facebook