Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Organizacja wykwaterowania

Rano:

Wszyscy musimy być z bagażami najpóźniej o podanych godzinach przed swoimi apartamentami.

8:30 – Mooshof

8:45 – Pfandl

Nie pakujemy bagażu samodzielnie, tylko przed oddaniem informujemy kadrę lub kierowców o miejscu w którym wysiadamy (Katowice, Częstochowa, Łódź, Warszawa) i oddajemy bagaż zgodnie z uzyskanymi wskazówkami (Warszawa do busa i przyczepki, pozostali do autokaru, narty i buty pakujemy do autokaru).

Wszyscy muszą nadać bagaż o wyznaczonej porze. Nie ma wyjątku dla osób, które chcą pojechać o innej porze skibusem.

Do bagażu głównego już nie będziemy mieli dostępu. Potrzebne do przebrania/prysznica rzeczy musimy mieć w bagażu podręcznym. Ubrania narciarskie po jeździe na nartach będzie można spakować np. do pokrowca na narty/snowboard lub bagażu podręcznego, ale nie do bagażu głównego.

Po jeździe na nartach:

Zbiórka przy autokarze pod stacją kolejki o godz. 15:00. Przebieramy się, pakujemy narty i buty i ruszamy w drogę. Prosimy o bezwzględną punktualność, ponieważ nie wiemy, kto będzie wsiadał na górze, a kto w Neustift.

Jest możliwość wzięcia prysznica w wybranych apartamentach w każdej z kwater. Numery apartamentów, z których możemy korzystać zostaną wysłane SMSem około południa. Osoby które chcą wziąć prysznic, muszą wrócić skibusem odpowiednio wcześniej, żeby być gotowi do odjazdu i spakowania nart i butów do autokaru o godzinie 15:50 na parkingu przed Mooshofem (wszyscy, także osoby zakwaterowane w Pfandlu). Nie możemy czekać na nikogo. Należy uwzględnić możliwość kolejki do łązienki!


Zapisz się
Facebook