Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Opis imprezy

Koniec sezonu roku pańskiego 2016 w Livigno przypadał na okres od 9 do 23 kwietnia. Wybralismy początkowe jego stadium tuż przed teoretycznym (kalendarzowym) przebudzeniem się świstaków. Jednak temperatury powietrza i panujący nad miastem wyż zmieniły nieco obraz sytuacji, ale po kolei... Przyjeżdżając zastaliśmy całkiem jeszcze sporą powłokę śnieżną, która systematycznie wraz z naszych podgrzewaniem atmosfery w Livigno - topniała. Na koniec turnusu ewidentne przetarcia oraz płaty trawy, a także co ciekawe pojawienie się na łąkach (obok świstaków) roślin gatunku sasanka biała dawały nam wrażenie, że kolejny po nas turnus już za mocno nie pojeździ (co okazało się mylne bo potem spadło ponad 70 cm śniegu).

Nasza grupa zastała całkiem dobre warunki narciarskie oraz rewelacyjne warunki apres-ski, które po części sami tworzyliśmy. Dwie kwatery blisko centrum, jedna przy samym wyciągu Telecabian Cassana 30 dawały możliwość zjazdu i kontemplacji przyrody z ulubionym napojem w dłoni - prosto z domowego ganka.

Po jeździe orbitowaliśmy głównie w okolicy Mickeys Pub, który na tym wyjeździe stał się naszym matecznikiem. Zamknęliśmy nawet lokal w piątkowy wieczór wspólnie ze znającą nas już dobrze ochroną jeżdżąc po sali tanecznej na taczce. Honorowa eskorta formacji policyjno-wojskowej znanej jako Carabinieri doprowadziła nas na sygnale pod sam dom spod którego ruszyliśmy w drogę powrotną niecałe 3 godziny później.
Biorąc pod uwagę czas zorganizowany: były wieczory włoskiej pasty w Dosende, apres-ski przy żółtej gondolce, koncerty Norbi, Donatana i Cleo, były szkolenie z atrakcyjną Panią instruktor, wyjazd na basen Aquagranda, wyjścia do pubów.

Było nas 39 osób, każdy uczestnik na swój sposób wyjątkowy. Stworzyliśmy doskonałą atmosferę luzu i niczym nieskrępowanej zabawy, którą Organizator musiał spacyfikować mroczno-historycznym filmem "Czarny czwartek" puszczonym w drodze powrotnej. Gdyby nie ten zabieg entuzjazm niebezpiecznie długo nióśł by się za wszystkimi.

Wyróżnienia turnusu dla Miecia, Tomka oraz Pawła, Moniki, Dominiki, Ali w kategorii "best overall performance".

Statystyki

 • Ilość osób

  39
 • Płeć

  M - 21
  K - 19
 • Wiek

  25-35 l - 20%
  35-45 l - 55%
  45-.... l - 25%
 • Powracający

  6
 • Transport

  Bus Impero

Relacje z pozostałych wyjazdów

Przekonaj się co jeszcze i gdzie robimy - obejrzyj inne wpisy dotyczące odbytych przez nas wycieczek.
Zerknij tu!

Skomentuj to

Zapisz się
Facebook