Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Opis imprezy

Jeden z Sylwestrów dla singli i osób bez grupy (oprócz wyjazdu do Lwowa) odbywał się na stokach naszych południowych sąsiadów - w ośrodku Chopok - Jasna.
Ośrodek do naszej wyłącznej dyspozycji , 38 osób (z czego 17 Pań i  aż 21 Panów) oraz muzyka pod nasze dyktando! Działo się.

Od momentu wyruszenia i zbierania ludzi po drodze wyczuć można było wesołą atmosferę. Późny dojazd nie zakłócił nam organizacji wieczornej nasiadówki, po której wszyscy jak jeden mąż drugiego dnia ok 9 rano udaliśmy się na stok by przygotować się przed Sylwestrem.

Po dniu mocnej jazdy na świetnie przygotowanych stokach (zima w tym roku była wyjątkowo dobra na południu - nie wiem czy nie lepsza niż w tym samym czasie w centralnych Alpach) szykowaliśmy się już powoli do wieczornej imprezy Sylwestrowej.

Przebiegała ona w rytm polskiej muzyki na specjalnie wydzielonej dla nas sali świetlicy pensjonatu. Obok na zasadzie zasiadanej - serwowane były ciepłe dania oraz wino, które towarzyszyło nam podczas trwania całej imprezy. Uściski, życzenia i zabawa do 4 rano, by kolejne dni spędzić na stokach ośrodka Jasna - Chopok. Piękne chwile!

Statystyki

 • Ilość osób

  38
 • Płeć

  M - 21
  K - 17
 • Wiek

  25-35 l - 25%
  35-45 l - 60%
  45-.... l - 15%
 • Prowadzący

  Maciek Wilku
 • Przewożnik

  busimpero

Relacje z pozostałych wyjazdów

Przekonaj się co jeszcze i gdzie robimy - obejrzyj inne wpisy dotyczące odbytych przez nas wycieczek.
Zerknij tu!

Skomentuj to

Zapisz się
Facebook