Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Proces rezerwacji wyjazdów

1. Wybór odpowiedniej oferty

Na naszym portalu prezentujemy wyselekcjonowane specjalnie pod wyjazdy dla singli wyjazdy w kilku kategoriach: wyjazd narciarskie, wczasy stacjonarne, wycieczki objazdowe oraz wyjazdy językowe.
To Państwo decydują jaki rodzaj i charakter wypoczynku jest dla Państwa optymalny kierując się do odpowiedniego działu poprzez nasze górne menu > Oferty

2. Wyszukiwanie wycieczek

Z uwagi na nasz profil działania skupiamy się na kilku, wybranych ofertach, tak abyśmy mogli łatwiej zebrać chętna na nie grupę, a nie wysyłać pojedyncze osoby. Stąd nie funkcjonuje na naszych stronach rozbudowany formularz wyszukiwania. Wszystkie oferty (a jest ich maksymalnie kilkanaście) znaleźć można w naszym górnym menu w dziale Oferty. Chętnie przyjmujemy uwagi odnośnie destynacji wyjazdowych, czy pasujących Państwu terminów na adres mailowy wjazdy@onefun.pl. W przypadku dużego popytu na dany termin lub kierunek postaram się umieścić spełniającą oczekiwania ofertę w jak najkrótszym czasie.

3. Zanim zarezerwujesz

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać szczegółowe informacje o dostępności miejsc w samolocie / busie oraz podstawowe informacje (jak ilość) osób już zapisanych. Staramy się, aby na naszych wyjazdach było po równo kobiet i mężczyzn. Pracujemy z singlami od ponad 7 lat, poprzez portal strefaaktywnych, który odwiedziło w tym czasie kilkaset tysięcy osób. Mamy doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia promocji, dlatego na naszych wyjazdach nie powinieneś się martwić o współtowarzyszy podroży. Będą to ludzie o zbliżonych profilach i oczekiwaniach.

4. Etapy rezerwacji

W momencie podjęcia decyzji o tym, że dana wycieczka spełnia Państwa wszelkie oczekiwania i chcą się Państwo na nią zapisać należy kliknąć przycisk “REZERWUJE” na stronie wycieczki. Następnym krokiem będzie mail zwrotny od nas z umową udziału w imprezie turystycznej, dodatkowymi informacjami oraz numerem konta do przesłania zaliczek za wyjazd (do 3 dni).

Umowę, wypełnioną i podpisaną należy przesłać zwrotnie pocztą elektroniczną an adres wyjazdy@onefun.pl, faksem na numer +48 22 300 15 66 lub pocztą tradycyjną na adres OneFun, Atenska 10/112, 03-978 Warszawa.

Rezerwacja staje się wiążąca dla obu stron w  momencie wysłania formularza rejestracyjnego, o ile potwierdzimy dostępność wybranej imprezy w podanej cenie i terminie. Jeśli nie uda się potwierdzić imprezy (brak miejsc w hotelu, samolocie, autokarze) – umową traci ważność.

Dokumenty podróży odebrać można albo mailowo (przesyłamy w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym wyjazd) w przypadku przejazdów busem, albo na lotnisku, na stanowisku organizatora lub jego partnera na dwie godziny przed planowanym wylotem po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu oraz dowodu opłaty przez uczestnika.

5. Formy płatności

Przewidujemy dwie możliwości dokonania opłaty za wycieczkę:

Przelew na wskazany rachunek bankowy
Przelew internetowy lub płatność kartą za pośrednictwem operatora

Karty i Szybkie transfery obsługiwane są przez naszego operatora przelewy24.pl – prosimy o zapoznanie się z ich stroną w celu dokładnego zapoznania się z opisem funkcjonowania całego procesu. Klient nie ponosi żadnych kosztów z tytułu dokonanej płatności poprzez w/w operatora !

6. Gwarancja niezmienności ceny

Oznacza w praktyce, że wykupując wycieczkę po danej cenie, do dnia wyjazdu możemy spać spokojnie, ponieważ ta cena się nie zmieni! Niezależnie od tego czy wzrosną opłaty lotnicze, paliwo, transport czy kursy walut – Ty nie będziesz musiał dopłacać do zakontraktowanej kwoty ani grosza więcej !

 

Zapisz się
Facebook