Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Opis imprezy

Bujanie w obłokach podczas dojazdu na miejsce, bujanie w chmurach i mgle drugiego i trzeciego dnia jazdy. Zasadniczo można by rzec - ciągłe, permanentne bujanie. Całe szczęście w pozytywnym rytmie i wesołym, luźnym nastroju.
Opuszczając stolicę bladym świtem tliła się w nas nadzieja, że uda dojechać się na tyle szybko, aby skorzystać z uroków pierwszego dnia jazdy popołudniowej. Demokratyczne głosowanie przeprowadzone na tydzień przed wyjazdem dało nam do zrozumienia, że taka jest wola ogółu (z nielicznym wyjątkami – jak to w demokracji bywa). Niestety odległość, korki i kilka innych czynników losowych sprawiło, że dojazd na stok tego dnia się nie udał. Dojechaliśmy za to krajoznawczo do Liptowskiego Jana, gdzie zwiedziliśmy... toaletę hotelową, by po chwili z impetem ruszyć do miejsca docelowego – Villa Harmony w Litpowskim Mikulasu – Andice.

Pełen skład osobowy w busie: przedstawiciele wielu poglądów, wielu profesji oraz wielu pokoleń , jakoś magicznie, chyba za sprawą muzyki zespołu Perfect oraz Akcent stali się jednym narciarskim kolektywem. Poczucie wspólnego celu oraz swoiste spolaryzowanie grupy sprawiły, że były to zdecydowanie najciekawsze narciarsko i poza-stokowo dni w tym roku.

Chopok jako stacja narciarska w lutym pod kątem ilości śniegu i tras jest wart polecenia. Niestety mikroklimat zawsze tam panujący sprawia, że trudno o kilka dni przejrzystaj i klarownej, słonecznej pogody. To spotkało właśnie nas. Można by przewrotnie rzecz że brodziliśmy przez 3 dni we mgle nie bardzo wiedząc gdzie jesteśmy i z kim jeździmy. Całe szczęście nowe twarze mogliśmy poznać podczas zajęć apres-ski.

Opowieści można snuć w nieskończoność. Istotne są zrealizowane założenia programowe: wieczory taneczno-zapoznawcze na kwaterze (stołówka), gry i zabawy w największym z apartamentów, wspólne śniadania oraz posiłki wieczorne w Route 66, a także niekwestionowany hit, czyli wyjazd grupowy na baseny termalne Tatralandia dopełniły oferty stricte narciarskiej. Było na tyle intensywnie, że prawie nie mamy zdjęć z tego wyjazdu :-(

Statystyki

 • Ilość osób

  26
 • Płeć

  M - 12
  K - 14
 • Wiek

  25-35 l - 25%
  35-45 l - 55%
  45-.... l - 20%
 • Powracający

  5
 • Koszty

  599 zł

Relacje z pozostałych wyjazdów

Przekonaj się co jeszcze i gdzie robimy - obejrzyj inne wpisy dotyczące odbytych przez nas wycieczek.
Zerknij tu!

Skomentuj to

Zapisz się
Facebook