Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Opis imprezy

Najlepsze opisy piszą nasi uczestnicy ?

? "Uważam wyjazd za najbardziej udane wakacje w życiu. Fantastyczni ludzie, niesamowite ze przy tylu osobach, różnych, które się nie znały nie było dużych napięć i awantur. Na pewno skorzystam jeszcze z Waszej oferty."

? "Jeden z najpiękniejszych dni w życiu - wspólne pływanie jachtami w grupie i zabawa na morzu już zintegrowanej grupy, muzyka w tle."

? "Krótko i na temat: Moje wrażenia z pobytu przerosły moje wysokie oczekiwania! Fajnie, że jest biuro w Polsce, które zrzesza osoby bez grupy! Dobra organizacja - informacje, które dostaje się przed wyjazdem oraz smsy w trakcie były bardzo pomocne:) Animatorzy, skipperzy, piloci, koordynatorzy wspaniale się uzupełniają tworząc niezastąpiony team:) Zróżnicowane formy spędzania czasu wolnego:) Bardzo ciekawy plan rejsu, możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc w trakcie jednego wyjazdu. Trafny wybór portów z dobrą infrastrukturą (no poza jednym). Widać jakość w wyborze zakwaterowania / jachtów oraz środka transportu. Najbardziej cieszę się, że dzięki Wam poznałam wspaniałych ludzi (pozdrawiam najlepszą załogę J23:)"

? "Fantastycznie spędzony czas. Odpowiednio dobrane towarzystwo na jachcie, brak nudy, nowe znajomości. Jedna wielka zabawa."

Statystyki

 • Ilość osób

  118
 • Płeć

  M - 50
  K - 68
 • Wiek

  25-35 l - 30%
  35-45 l - 40%
  45-.... l - 30%

  Śr. wieku: 41,35
 • Prowadzący

  Cezary R
  Agnieszka M
  Jarek J
  Marta W
 • Przewożnik

  Rob Trans

Relacje z pozostałych wyjazdów

Przekonaj się co jeszcze i gdzie robimy - obejrzyj inne wpisy dotyczące odbytych przez nas wycieczek.
Zerknij tu!

Skomentuj to

Zapisz się
Facebook