Wstępny podział osób na apartamenty
Kryterium doboru: płeć, wiek oraz data zapisu – ostatnie osoby mają już te miejsca, które nie były po prostu obsadzone i jest to zwykle pokój dzienny (w pojedynkę – otrzymały one stosowną informację przy zapisie).
Wyjazd jest na ponad 50 osób, przez co podział może nie być doskonały. Szczególnie może zdarzyć się sytuacja, że osoby z pokoju dziennego mogą być nieco młodsze/starsze od pozostałych lokatorów – miejsca te są bowiem przydzielane na koniec, gdy skończy się regularna pula, stąd już nie ma takiego zakresu na “manewry”.
Przypominamy: Przydział łóżek w ramach apartamentów
Nie możemy być obecni jednocześnie we wszystkich apartamentach, stąd prośba do Państwa o ustalanie między sobą podziału miejsc w ramach poszczególnych pokoi. Wszyscy jesteśmy dorośli, wierzymy więc w Państwa umiejętności porozumienia się w tej kwestii.
My przypisujemy do apartamentu, nie do pokoju, czy łóżka.
W przypadku kontrowersji czy też przeoczeń prosimy o kontakt: wyjazdy@onefun.pl (tel do spraw innych).
Nazwiska skrócone do 3/4 liter, ze względu na RODO.
3p6 – pok 43 | ||
1 | dbl | |
2 | dbl | |
3 | KADRA | sgl |
4 | sgl | |
5 | salon | |
6 | salon | |
3p6 – pok 22 | ||
1 | Michał Mączy | dbl |
2 | Maciej Mącz | dbl |
3 | Andrzej Broe | sgl |
4 | Dariusz Wierz | sgl |
5 | salon | |
6 | salon | |
3p6 – pok 23 | ||
1 | Jakub Komor | dbl |
2 | Daniel Pruch | dbl |
3 | Marek Pad | sgl |
4 | Cezary Welsy | sgl |
5 | Piotr Niem | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 32 | ||
1 | Mariola Cyr | dbl |
2 | Małgorzata Dyr | dbl |
3 | Sylwia Kost | sgl |
4 | Krystyna Niedz | sgl |
5 | Dorota Wój-Koś | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 34 | ||
1 | Mirosław Koci | dbl |
2 | Anna Koci | dbl |
3 | Karolina Broż | |
4 | Kamila Winn | sgl |
5 | Jakub Mach | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 35 | ||
1 | Joanna Kis | dbl |
2 | Katarzyna Man | dbl |
3 | Sylwia Łańc | sgl |
4 | Anna Szcze | sgl |
5 | Wioletta Sołt | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 36 | ||
1 | Anita Janki | dbl |
2 | Joanna Strz | dbl |
3 | Agnieszka Nach | sgl |
4 | Krzysztof Kam | sgl |
5 | Anita Kwie | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 47 | ||
1 | Robert Bule | dbl |
2 | Olena Shap | dbl |
3 | Dariya Kolo | sgl |
4 | Anastasiia Ivo | sgl |
5 | Tetyana Sich | salon |
6 | salon | |
3p6 – pok 48 | ||
1 | Katarzyna Mako | dbl |
2 | Anna Kome | dbl |
3 | Monika Wło | sgl |
4 | Karolina Zaj | sgl |
5 | Magdalena Orze | salon |
6 | salon | |
4P8 – pok 11 | ||
1 | Teresa Wiliń | dbl |
2 | Piotr Zalew | dbl |
3 | Magdalena Gór | sgl |
4 | Slawomir Gado | sgl |
5 | Marek Kota | twin |
6 | twin | |
7 | Stanley Sta | salon |
8 | salon |