Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Regulamin serwisu

Zapoznaj się z pełnym regulaminem serwisu OneFun.pl

Firma zbierająca dane:

Biuro Turystyki Aktywnej LA-VENTURA Maciej Wilczyński, 11 listopada 45D/2 17-300 Siemiatycze.

Użytkowniku,

Tak jak Ty cenimy sobie prywatność, dlatego chcemy zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych. Wszystkie podane przez Ciebie dane zostaną wykorzystane w ustalonym przez Ciebie zakresie. Jeżeli będziesz chciał zmienić zakres wykorzystywania Twoich danych, zawsze będziesz mógł je usunąć lub zweryfikować.

Zbierane przez nas dane.

Przede wszystkim zbieramy dane, które podajesz w trakcie zapisania się na listę do powiadomienia Cię o starcie platformy (adres e-mail oraz telefon) oraz przy rezerwacji nazwy Twojego bloga ( adres e-mail).

Dodatkowo, podczas Twojej wizyty na naszym portalu, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, dane te następnie trafiają do Google Analytics.

Dane wykorzystujemy do:

  • wysłania informacji związanych z naszą aktualną ofertą,
  • wysyłania informacji (w tym umów) związanych z zamówionymi ofertami na naszej stronie,
  • analizy zachowań użytkowników,
  • odpowiadania na Twoje pytania, w trakcie korespondencji mailowej.

 

Ujawnianie danych

Możemy ujawnić Twoje dane odpowiednim organom sprawiedliwości, jeśli naruszysz prawo lub regulamin naszego portalu, ale pokładamy nadzieje, że nie będzie to konieczne.

Twoje dane mogą zostać udostępnione również w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, pracownikowi Inspektoratu.

Sposoby zabezpieczenia danych.

Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Dodatkowo zbieranie danych jest zaszyfrowane.

Usuniecie lub zmiana danych.

Po zalogowaniu się na platformę możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe używane do zalogowania się do systemu.

Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności, bez powiadamiania Cię o Tym.

Korzystamy z plików cookie.

Zapisz się
Facebook