Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

O FIRMIE – OneFun.pl

OneFun.pl to wiodący touroperator specjalizujący się w wyjazdach grupowych i ofertach dedykowanych dla singli i osób samotnych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która uzyskała wszelkie niezbędne dokumenty, uprawnienia i ubezpieczenia.

Na tym rynku działamy od 2008 roku i wysłaliśmy już kilka tysięcy osób na narty, sylwestra, wczasy, kajaki, żagle. Jesteśmy jedynym touroperatorem w Polsce zajmującym się obsługą singli (czyli osób bez pary czy grupy). Nasze wyjazdy wyróżniają się szczególnym podejściem już na etapie zapisów. Dbamy o odpowiednie proporcje płci i zbliżonego wieku uczestników. Rozwiązujemy problem tych, którzy często mają chęć, ale nie mają odpowiedniego towarzystwa by wspólnie wyjechać na wypoczynek. Dodatkowo dajemy realne oszczędności uczestnikom naszych wyjazdów poprzez dokwaterowania i brak wysokich dopłat do pokojów jednoosobowych.

Z początkiem listopada 2014 roku uruchomiliśmy sprzedaż agencyjną naszej oferty poprzez sieć placówek turystycznych w całym kraju. Jeśli chcesz zostać naszym agentem napisz do nas wyjazdy@onefun.pl 

WZMIANKI W PRASIE ORAZ MEDIACH z naszym udziałem

WT_19_lekki
Wiadomości Turystyczne nr 19/2015
Kliknij by powiększyć


Wiadomości Turystyczne nr 13/2017
Kliknij by powiększyć

 

KLUB PODRÓŻNICZY i TOUROPERATOR WYJAZDÓW DLA SINGLI

Czarek
Party menago

Człowiek, który sprawi, że najbardziej zapyziały lingwista czy informatyk stanie się imprezowym zwierzakiem. Dopina i koordynuje przebieg imprez: dokonuje rezerwacji, prowadzi grupy, animuje dnie podczas wyjazdów oraz podsuwa pomysły na nowe kierunki (jako zagorzały podróżnik).

Nieodzowne atrybuty: głośnik bluetooth, pełnia skupienia na twarzy oraz notatnik, gdzie zapisuje wszelkie rozliczenia finansowe oraz pomysły, uwagi, pochwały i (to sporadycznie) numery telefonów uczestniczek.

Jego bystre oko połączone z migawką aparatu daje nam wszelkie relacje z wyjazdów w postaci wysokiej jakości i klasy zdjęć. Część zespołu nawet podczas fizycznej nieobecnośći.

Maciek
Właściciel, przodownik

maciekwilku
Od lat związany z branżą turystyczną. Najpierw jako specjalista ds. turystyki przy rezerwacjach dużych touroperatorów, a od 2009 roku w ramach prowadzonej działalności własnej – Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA. Skupia się na nowatorskich pomysłach, odkrywa nowe, niepoznane obszary i niezagospodarowane turystycznie „ukryte skarby”. Pod hasłem „hidden tresures” właśnie, pod auspicjami Komisji Europejskiej w 2010 roku napisał zwycięski wniosek w corocznym konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne (EDEN) przedstawiając nowatorski koncept spływu tratwami mieszkalnymi w Dolinie Biebrzy. Zapalony snowboardzista oraz kajakarz.

Odpowiedzialny za kontakty, przygotowywanie ofert, rezerwacje, realizację świadczeń turystycznych, a także współorganizacje spotkań i zajęć grupowych.

Piotrek
Sensei

Piotrek (aka. Pietja) – ekspert od marketingu i zintegrowanej komunikacji, którego największą życiową pasją jest narciarstwo. Nie ważne w jakich warunkach; sztruks, lód, puch – zjedzie ze wszystkiego byle miał biało pod nogami. Sporo jeździ na nartach i wciąż podnosi swoje umiejętności – również dydaktyczne. Poza tym praktykuje jogę i pływa. Uwielbia góry i podróże w nieznane na motocyklu.

W OneFun.pl odpowiada za marketing, szkolenia narciarskie oraz warsztaty serwisowe. Sprawa, że jazda na nartach daje jeszcze większą przyjemność.

Współpracuje z najlepszymi instruktorami od nauki jazdy na jednej lub dwóch deskach.

Zapisz się
Facebook