Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 19 mar 2023 - 30 mar 2023
Lokalizacja: Ocean Indyjski, Seszele
Dostępne miejsca: 15
Cena: 6999 zł
REZERWUJ

Rejs na Oceanie Indyjskim

  • Raj na Ziemi – mnóstwo słońca, błękit wody, leniwe dnie oraz noce w rytmie reggae 
  • Palmy kokosy, ananasy oraz świeżo przygotowywane przez lokalesów homary i owoce morza
  • Nurkowanie z żółwiami, podziwianie niespotykanych nigdzie na Świecie formacji skalnych – żeglarskie “must-see”
  • Ostatni bastion spokoju i barwnego życia toczącego się w rytmie wschodów i zachodów
  • Romantyczne zatoki i kotwicowiska, a tam: zachody słońca niespotykane nigdzie indziej na globie
  • Atmosfera totalnego odpoczynku od spraw i problemów Wielkiego Świata i wejścia w harmonię z samym sobą

2 katamar(i)any !
Grupa wiekowa 30-65

(patrz dokładnie)

Wyjazdy butikowe na mniejszą ilość jachtów w nowe, spokojniejsze regiony i akweny.
Mniejsze nastawienie na imprezy, większe na doświadczenia lokalne i indywidualne podejście do każdego z Was.
Rejs na 3-5 jachtów z najlepszą obsadą skipperską i jachtami VIP w cenie regularnej.

 • kameralną atmosfera do 30 osób (grupa 1-3 katamaranów)
 • wyselekcjonowana najlepsza, znana wszystkim z opowieści kadra
 • wyszukane ciekawe miejsca kameralne – często dostępne tylko dla małych grup
 • indywidualne podejście do każdego z uczestników – w miarę możliwości i zasadności
 • jachty o podwyższonym standardzie 
 • jedna firmowa kolacja kapitańska przygotowana przez skipperów
 • dopuszczalne korekty i odstępstwa od trasy wyjazdu i dostosowanie do potrzeb całej załogi
 • Na rejsie nie jest wymagane żadne doświadczenie żeglarskie (dla amatorów)
 • Kameralnie butikowo – dobra zabawa w niewielkiej grupie

 

COVID Travel – szybkie testy antygenowe za 75 zł/ PCR za 199 zł 
❗ 𝗗𝘂𝘇̇𝘆 𝘂𝗽𝗱𝗮𝘁𝗲 𝘇𝘄𝗶𝗮̨𝘇𝗮𝗻𝘆 𝘇 𝘄𝘆𝗷𝗮𝘇𝗱𝗮𝗺𝗶 𝘄 𝗱𝗼𝗯𝗶𝗲 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 ❗
Jako biuro uzyskaliśmy wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, co za tym idzie:
✅ oferujemy wszystkim klientom 𝘀𝘇𝘆𝗯𝗸𝗶𝗲 𝘁𝗲𝘀𝘁𝘆 𝗮𝗻𝘁𝘆𝗴𝗲𝗻𝗼𝘄𝗲 𝘇𝗮 𝟳𝟱 𝘇ł ➡ oraz PCR za 199 zł – umożliwiają one przekroczenie granic
✅ 𝘇𝘄𝗼𝗹𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘇 𝗸𝘄𝗮𝗿𝗮𝗻𝘁𝗮𝗻𝗻𝘆 𝗽𝗼 𝗽𝗼𝘄𝗿𝗼𝗰𝗶𝗲 𝗱𝗼 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 w przypadku negatywnego wyniku testu RAT – badanie robimy po powrocie do kraju – dane wprowadzamy do systemu błyskawicznie zwalniając z kwarantanny przyjazdowej niemal automatycznie
✅ na wyjeździe mamy osoby przebadane pod kątem COVID i posiadające negatywny wynik, co za tym idzie 𝗴𝘄𝗮𝗿𝗮𝗻𝘁𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘄𝗮𝗸𝗮𝗰𝗷𝗲 dla wszystkich ich uczestników
Tak oto realizujemy nasze zamierzenia w trudnych czasach COVIDowych. Prosimy zatem raz jeszcze zaufać w nasz profesjonalizm i nie bać się realizować podróżniczych marzeń!
COVID Safe –  pakiet asekuracyjny

✔️ możliwość przeniesienia środków na dowolny inny wyjazd jeśli zgłoszone zostanie to na minimum 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy
✔️ możliwość cedowania umowy na osobę trzecią na 5 dni przed planowaną datą wyjazdu
✔️ pokrycie kosztów leczenia COVID-19 za granicą w kraju docelowym imprezy.

Cena w/w ochrony to 300 zł/ os. Chęć wykupienia tego zabezpieczenia prosimy zaznaczyć w umowie podczas jej podpisywania.

Informacje praktyczne

Seszele to nie tylko perła Oceanu Indyjskiego, ale jedno z najpiękniejszych i najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Zachwyci Cię ich dziewicze piękno i nieskażona natura. Zostawiając cywilizację za sobą, znajdziesz samotność na bezludnych, piaszczystych plażach na wielu wyspach lub zatokach. W porównaniu do innych miejsc, takich jak Europa, gdzie zima ogranicza sezon żeglarski, region ten nadaje się na wakacje przez cały rok. Seszele są idealne do żeglowania dzięki przeważającym wiatrom o średniej sile i skromnym falom.

Atrakcje:

Seszele – ojczyzna pięknych zatok i parków narodowych, zarówno na lądzie, jak i na morzu. Republika Seszeli leży na wschód od Afryki, około 1000 km na północ od Madagaskaru i jest podzielona na dwie części. Wyspy wewnętrzne, na które kieruje się większość turystów, oraz wyspy zewnętrzne, które zamieszkuje tylko około 2% populacji. Mahé to główna wyspa Republiki Seszeli. Jej stolica, Victoria, jest jedną z najmniejszych stolic na świecie.

Co jest specjalnego na Seszelach?

 • Mnóstwo pięknych zatok, w których można pływać, nurkować i odkrywać piękno raf koralowych.
 • Parki narodowe, w których można wybrać się na jednodniowe wycieczki i zobaczyć zagrożone gatunki żółwi olbrzymich.
 • Przeważnie średnie wiatry i małe fale sprawiają, że Seszele są idealnym regionem do żeglowania.
 • Stale ciepły klimat sprawia, że Seszele to idealne miejsce na wakacje przez cały rok.

Najbardziej zamieszkałe i najczęściej uczęszczane obszary znajdują się wokół wysp Mahé, Praslin i La Digue. To idealne miejsce na wakacje i żeglowanie. Większość turystów planuje wakacje w tym egzotycznym rejonie na 14 dni, aby móc odkryć najpiękniejsze i najciekawsze miejsca, a mimo to wrócić do punktu wyjścia. Ale możesz również skorzystać z opcji wycieczek w jedną stronę na Seszele.

Pogoda i klimat
Seszele leżą poza obszarem, na którym zwykle występują burze tropikalne. Huragany, które przelatują przez Pacyfik, a potem przez Ocean Indyjski, mijają wyspy, nie zakłócając spokoju. Tak więc planując wakacje na Seszelach, nie musisz się martwić, że zostaniesz złapany w czasie burzy tropikalnej. Jedyne, co się tam zmienia, to monsuny i prądy powietrzne.

Od około końca listopada do końca kwietnia panuje monsun północno-zachodni, podczas gdy przez resztę roku wieje monsun południowo-wschodni. Na wyspach istnieje możliwość adaptacji ze względu na dużą liczbę zatok zawietrznych i nawietrznych. Jednak minusem jest mała liczba dobrych miejsc do cumowania w okresach silniejszego wiatru.

Wiatry
Od maja do września silniejsze, południowo-wschodnie pasaty wieją z prędkością 9-19 węzłów (węzły) lub 3-5 w skali Beauforta (BFT). Deszcz jest minimalny, temperatura powietrza waha się w granicach 27-29°C, a temperatura wody 26-27°C. Kwiecień i październik to spokojne okresy, zwykle bez silnego wiatru, idealne do nurkowania i pływania motorówką. Pasaty wieją od listopada do marca z siłą 2-4 BFT (7-12 węzłów), temperatura powietrza waha się między 28-30°C, a temperatura wody między 27-28°C. RAJ NA ZIEMI!

Curieuse
W pobliżu Praslin odkryjesz jeden z najpiękniejszych parków narodowych na Seszelach, Curieuse. Znajdziesz tam żółwie olbrzymie Aldabra, piękne puszcze i piaszczyste plaże – to po prostu idealne miejsce na spacer. Żółwie olbrzymie Aldabra to jedna z dwóch atrakcji, z których Seszele słyną najbardziej. Ten gatunek żółwia można znaleźć tylko na Wyspach Galapagos i tutaj, na Seszelach, więc nie ma zbyt wielu okazji, aby zobaczyć te stworzenia w ich naturalnym środowisku.

kliknij aby powiększyć

Drugą najsłynniejszą atrakcją są tu ogromne i bogato zdobione granitowe kamienie, niespotykane w tak abstrakcyjnej formie nigdzie indziej na świecie. Ich imponujące piękno zachwyci Cię ich wielkością. Obszar Curieuse nadaje się do zakotwiczenia i jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki na pobliskie wyspy, takie jak Aride czy Cousin. Curieuse to spokojna i przyjemna lokalizacja, do której będziesz chciał wrócić. Kotwica trzyma się tutaj dobrze.

Wizy: Polaków obowiązują wizy pobyto­we. Turyści mają możliwość uzyskania wizy w porcie, do którego się wpływa. Pilot zorganizuje wizy, więc kolejki w urzędach nie zabierają czasu naszym gościom.  Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy.

 Specyfika katamaranu

Na katamaranie płynie do 10-ciu Uczestników rejsu i Kapitan Jachtu (skipper).
Uczestnicy rejsu zakwaterowani są w czterech kabinach dwuosobowych + dwie koje pojedyncze na dziobie. W mesie jest zakwaterowany tylko Kapitan Jachtu.
Charakterystyka rejsu morskiego zakłada, że załoga będzie pełnić wachty, przygotowywać posiłki, utrzymywać porządek itd.

Podczas rejsu zaplanowane są noclegi zarówno w marinach (portach jachtowych), jak też na kotwicowiskach lub przy bojach (w tym przypadku korzystamy z sanitariatów na jachcie). Decyzję o takim zaplanowaniu trasy podjęliśmy mając na uwadze zapewnienie Państwu możliwości obcowania z niezwykłą przyrodą regionu, co nie zawsze jest możliwe podczas noclegu w luksusowej, ale jednak wybetonowanej marinie.

Do obowiązków Uczestników należy okazywanie pomocy Kapitanowi Jachtu w manewrach portowych oraz podczas cumowania przy boi lub na kotwicy, jak również przygotowywanie posiłków i utrzymywanie porządku na jachcie.

Od uczestników rejsu nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, prowadzeniem jachtu zajmuje się wykwalifikowany skipper (Kapitan Jachtu).

Co warto zabrać na rejs:

– Koniecznie ważny paszport Covidowy
– ważny paszport (obowiązkowo),
– buty do wody,
– ubranie dostosowane do słonecznej pogody,
– lekki polar  czy sweter,
– kostium kąpielowy/slipki,
– nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne,
– krem z filtrem,
– aparat fotograficzny, kamerę etc.

Wyposażenie na katamaranie

Kuchnia na katamaranie jest w pełni wyposażona: sztućce, zastawa kuchenna (garnki, czajnik, kawiarka, patelnie), lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik i zlewozmywak.
Pościel i ręczniki są także na wyposażeniu katamaranu.

Korzystanie z toalet: na katamaranie znajdują się prywatne (do każdej koi) toalety z prysznicami, z których korzysta się podczas żeglugi. Do dyspozycji są dobrze wyposażone toalety i prysznice w portach jachtowych (marinach).
Na rufie jachtu znajduje się prysznic (z ciepłą wodą), który jest bardzo przydatny po kąpieli w słonym morzu (np. podczas postoju w zatokach).

Prąd (ładowanie telefonów komórkowych i aparatów fotograficznych): na jachcie zamontowane są gniazdka na prąd zmienny 230 V. Korzystanie z nich możliwe jest tylko podczas postoju w portach. W pozostałym okresie ładowania na zasadzie gniazdka 12V  (samochodowego).

Rzut katamaranu z góry prezentuje się następująco (zdjęcie poglądowe)

Orientacyjny plan rejsu

Przedstawiamy na mapce poniżej, w planie są praktycznie wszystkie wyspy wchodzące w skład archipelagu Seszeli.

Katamaran dla ceniących wygodę!

Znajdź się w ekskluzywnym, pływającym salonie, czyli na jachcie o powierzchni penthouse’a – wszystko to w standardzie tego wyjazdu.
Poczuj się wyjątkowo i odetchnij pełną piersią!

Kliknij by powiększyć zdjęcia

facebook

Śledź najnowsze doniesienia  na wydarzeniu FB:

Samolot i bilety lotnicze

Pomagamy w wyborze oraz zakupie dogodnego połączenia we współpracy z naszymi partnerami. Przy zakupie za naszym pośrednictwem: obecność i opieka pracownika biura od spotkania na lotnisku do powrotu do kraju, pomoc przy przesiadkach, transfer busem z lotniska i na lotnisko w Mahe.

 

Ceny biletów lotniczych z Warszawy na Seszele (z przesiadką) – cena od 600 EUR. Im szybsza decyzja o zakupie tym niższa cena.

Osoba do kontaktu w sprawie cen biletów:  Cezary: 515 505 310

Zdjęcia z rejsów egzotycznych dla singli

Nasze imprezy zawsze przechodzą do morskich annałów!

Komandor rejsu: legendarny kapitan Jarosław J.  +48 602 107 755

Zobacz relację i więcej zdjęć z poprzedniego Rejsu dla Singli LINK DO RELACJI

Grupy

Dopuszczamy możliwość zabrania 2-3 znajomych ze sobą. Ewentualnie uzbieranie ekipy 8 osób daje jacht na wyłączność oraz prawie 50% zniżkę dla zgłaszającego!

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc25%

Ilość osób zapisanych: 05/20
K – 4, M – 4

Koja zwykła – 1 szt
Koja skipperska – 1 szt (- 1500 zł)

Cena

6 999 zł / os – standardowa koja z łazienką

Świadczenia w cenie

 • wynajem katamaranu przystosowanego do żeglugi 10 os.
 • zakwaterowanie na katamaranie w podwójnej koi z prywatną łazienką/ WC
 • ponton wraz z silnikiem zaburtowym
 • transfer z lotniska do mariny zaokrętowania oraz opiekę pilota podczas podróży (przy zakupie lotów u nas)
 • opiekę doświadczonego Kapitana Jachtu, Polaka
 • program “lądowy”, czyli wieczorne zwiedzanie ciekawych miejsc – beach part i inne atrakcje
 • Kolacja komandorska – kapitanowie i animator przygotują kolację na jachcie na bazie lokalnych frykasów
 • snorkeling kit – płetwy, okulary do nurkowania
 • starter pack (pozwolenia na rejs, wszelkie wymagane dokumenty)
 • dostęp do wszelkich wygód jachtu: prysznice, wc, w pełni wyposażona kuchnia etc
 • dmuchany “przyjaciel” do zabaw w wodzie, typu flaming/jednorożec
 • możliwość złowienia barakudy/tuńczyka
 • niezapomniana przygoda, nowe znajomości oraz profesjonalna opieka biura

 Atrakcje dodatkowe

Jeśli pływanie na jachcie to dla Ciebie za mało – tutaj mamy atrakcje na skuteczne podniesienie poziomu adrenaliny!

 • Nurkowanie z żółwiami Nurkowanie z żółwiami
 • Zwiedzanie miasteczek Zwiedzanie miasteczek
 • Destylarnie rumu Destylarnie rumu
 • Impreza na plaży Impreza na plaży

     

Uwagi

W cenie nie uwzględniono:

 • koszt przelotu lotniczego na miejsce i powrót (obecna cena już ponad 650 EUR)
 • kaucji bezzwrotnej (ubezpieczenie kaucji – 50 EUR/ os)
 • sprzątanie końcowe po rejsie (ok. 40 EUR/os.)
 • zrzutka na paliwo, jedzenie, ew. porty i opłaty celne (ok. 20 EUR/os./dzień)
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC kupione przez nas lub we własnym zakresie
 • koszt nurkowania z lokalną firmą nurkową (należy mieć ważne uprawnienia)
 • gwarancja miejsca w koi rufowej (większa) – 300 PLN / os

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl,  telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk “Zapisz się!” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

 Patronat medialny / współpraca

 

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Dostępne miejsca: 15
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook