Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 30 Gru 2020 - 01 Sty 2021
Lokalizacja: Lwów, Ukraina
Dostępne miejsca: 45
Cena: 749 zł
REZERWUJ

Singlowa integracja i przywitanie Nowego Roku • Najlepszy sylwester dla singli w pobliskiej Ukrainie • Sylwester dla uczestników w hotelu, bal sylwestrowy z suto zastawionym stołem • Alkohol w śmiesznie niskich cenach • Zwiedzanie zabytków Lwowa (UNESCO) z doświadczonym przewodnikiem z Lubelszczyzny • Nocny spacer-zabawa z przewodnikiem po atrakcjach Lwowa

Sylwester dla singli 2019/20 we Lwowie

(Kliknij by powiększyć)

 

Autokar

Wyjazd z: Warszawa, środa ok 05:00, PKiN od str. Alei Jerozolimskich, parking na pl. Defilad (przy M Centrum i Obelisku)
Nasz autokar będzie wyjeżdżał z Warszawy. Zapraszamy także na sylwestra singli z  Lublina, Zamość, Krasnystaw
Przyjazd: Lwów 15:00 (czas ukraiński +1)

Nauczeni doświadczeniem przejazd organizujemy komfortowym busem klasy LUX na 30-50 miejsc zapewnią komfort podczas tej kilkugodzinnej podróży. Do dyspozycji barek, DVD, klimatyzacja oraz toaleta chemiczna (WC).

Grupę prowadzi licencjonowany pilot z Lublina znany z poprzednich wyjazdów. Wyssał wiedze o Lwowie z mlekiem matki!

 

Program imprezy

I dzień (30/12)
Przejazd do Lwowa (ok. 400 km Warszawa – Lublin – Lwów) – wyjazd o 5:00 rano z Warszawy
Po drodze około około 2 h postoju na granicy. UWAGA WYMAGANY WAŻNY PASZPORT (6-mcy ważności od daty 31/12)
Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych (ok 12-13), czas na obiad, odpoczynek i regeneracja przed zwiedzaniem.
Od ok 15:30-16 zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem: Stare Miasto – kaplica Boimów, plac Mickiewicza, fragment murów miejskich, plac Bernardyński, plac Halicki, katedra ormiańska, opera, Wały Hetmańskie.
Obowiązkowo: kawa lub piwo w lwowskim klimacie, czas wolny na starym mieście, obiadokolacja w centrum, powrót do hotelu.

Ciekawostka: nocne zwiedzanie Lwowa “z przymrużeniem oka”.
Nieoczekiwane spotkania, niesamowitych legendy, duchy, tajne rytuały, tajemnicze uliczki i ciemne zaułki – to wszystko czeka na Państwa podczas nocnej wycieczki Lwowem! Jeśli nie boisz się zostać asystentem Pana Shliusselia lub Pani Zosi – dołącz do nas! Za jakościową pracę, Państwa wyświecą w pracowników Nocnej Straży Lwowa. (uwaga płatne dodatkowo, dla chętnych)

II dzień (31/12)
Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem: Wysoki Zamek – panorama miasta z Kopca Unii Lubelskiej, przejazd na cmenatrze: Łyczakowski i Orląt, zamek, czas na obiad. Fakultatywnie (w zależności od kondycji grupy): cerkiew Wołoska, kościół dominikanów, pomnik Nikifora.
Przygotowania do imprezy sylwestrowej21:00 – start Sylwestra dla singli we Lwowie (obsługa kelnerska do 2 w nocy)

III dzień (01/01)
Odpoczynek po szampańskiej zabawie, śniadanie, wykwaterowanie.  Wyjazd do Polski ok. 12.30, po drodze czas na obiad.

Miejscowości

Lwów jest położony na pograniczu wschodniego Roztocza (Roztocze Lwowskie) i Wyżyny Podolskiej, nad rzeką Pełtwią. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, węzłem lotniczym, kolejowym i drogowym. W 2015 liczył 729,4 tys. mieszkańców, jest siódmym co do liczby ludności miastem Ukrainy.

Lwów jako miasto wieloetniczne rozwijał się do wybuchu II wojny światowej we współistnieniu wielu różnych narodowości: oprócz dominujących liczebnie Polaków Lwów zamieszkiwali Żydzi, Ukraińcy, Ormianie, Niemcy, Czesi, Rosjanie i in. Obecnie, w wyniku powojennych przesiedleń ludności i zmiany granic państwowych, zdominowany przez ludność ukraińską. Historyczne centrum Lwowa zostało w 1998 wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Hotel w którym nocujemy – Kopa***

Hotel Kopa oferuje saunę, kryty basen oraz przestronne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Znajduje się on w spokojnej okolicy na obrzeżach Lwowa, zaledwie 4 km od hali sportowo-widowiskowej Lviv Arena.

Wnętrza hotelu urządzone zostały w klasycznym stylu i utrzymane są w neutralnych kolorach. Zdobią je drewniane meble. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. Każdy z nich obejmuje nowoczesną łazienkę.

W stylowej restauracji hotelu Kopa, której czarno-białe wnętrza zdobią duże okna, serwowane są tradycyjne dania kuchni ukraińskiej i europejskiej. Codziennie rano podawane jest tu śniadanie, które można także zamówić do pokoju. To tutaj także odbędzie się nasz impreza sylwestrowa.

W restauracji serwowane są tradycyjne potrawy z regionu i urozmaicone śniadania. W pogodny dzień Goście mogą odprężyć się przy drinku na tarasie letnim.

Opinie użytkowników booking.com:8 ,1 / 10 !!

„Miła, profesjonalna obsługa, bardzo czysto w całym obiekcie, w łazience komplety podstawowych kosmetyków oraz szlafroki, ręczniki i pantofle. Świetna kuchnia ukraińska oraz bardzo przystępne ceny w hotelowej restauracji, do tego czynnej przez 24 godziny! Bardzo smaczne śniadania.”

Renata Polska

„Śniadania urozmaicone, duży wybór. Miła obsługa, czysto, spokojnie, cicho. Polecam.”

Katarzyna Polska

ZABAWA SYLWESTROWA

Odbywała się będzie w naszym singlowym gronie na sali restauracyjnej hotelu, w który mieszkamy. Będzie obsługa kelnerska i dania według menu sylwestrowego.
Muzyka mechaniczna puszczana przez profesjonalnego DJa, który poprowadzi tę eklektyczną imprezę! Szampańska zabawa gwarantowana.

Muzyka mechaniczna (moderowana). Konwencja dosyć luźna (nie ma konieczności ubierania się w garnitury)

Menu Sylwestrowe

Full opcja:
podamy na początku grudnia

Uwaga menu może się zmienić (tutaj cytujemy ubiegłoroczne). Porcje oraz skład ilościowo-jakościowy pozostają niezmienne.

Grupy

Dopuszczamy możliwość zabrania 2-3 znajomych ze sobą. Każda zapisana osoba to dokładnie 25 zł zniżki dla zgłaszającego!

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc10%

Ilość osób zapisanych: 05/50

M: 40% K: 60%

Cena

799 zł / os (pok 3 osobowy)
849 zł / os
(pok 2 osobowy)

Świadczenia w cenie

 • 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu we Lwowie, pokoje 2/3 osobowe (standard ***)
 • transport autokarem (dvd, klimatyzacja, wc)
 • wewnętrzne transfery do zwiedzanych obiektów
 • ubezpieczenie KL/NNW Signal Iduna
 • opieka licencjonowanego pilota (znającego Lwów doskonale),
 • zwiedzanie zabytków i atrakcji Lwowa z lokalnym przewodnikiem,
 • opłaty drogowe i parkingowe,
 • realizacja założonego programu turystycznego,
 • miejsce na Sylwestra w hotelu,
 • podatek.

Opłaty dodatkowe

Cena nie zawiera: obiad / obiadokolacje podczas zwiedzania Lwowa (niskie ceny), opłat wstępu do wybranych atrakcji i bilety komunikacji miejskiej / przewodników lokalnych (zbierane przez pilota ok 80 zł) dopłata do menu Sylwestrowego (obowiązkowa) – alkohol i jedzenie full opcja +80 USD – sala, muzyka, jedzenie i zabawa w tej cenie.
Fakultatywnie: Nocna Straż Lwowa – zwiedzanie nocne miasta 300 UAH

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Zdjęcia z poprzednich wyjazdów

Uwagi

Sylwestra dla singli organizujemy już od ponad 6 lat! W poprzednich latach odbyły się wyjazdy sylwestrowe za granicę do Pragi, Rygi, Wilna, Wiednia, Budapesztu oraz Kijowa. W sumie na naszych imprezach sylwestrowych bawiło się już ponad 500 osób!

Patronat medialny / współpraca

 

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową, polisę oraz przedstawić umowę udziału.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/dokumenty-gwarancje-pozwolenia-wpisy
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

 

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Dostępne miejsca: 45
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook