Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 25 wrz. 2021 - 27 wrz. 2021
Lokalizacja: Giżycko
Dostępne miejsca: 3
Cena: 649 zł3 MIEJSCA : 599 zł
REZERWUJ

Uwielbiasz żeglować? Koronawirus pokrzyżował Ci plany wakacyjne? Rozwiązanie w postaci przedłużonego weekendu na Mazurach jest właśnie dla osób takich jak Ty •  Zaufaj ekipie, która na organizacji rejsów zjadła już nieraz zęby – organizując wyjazdy na 180 osób • Poznaj najciekawsze zakątki i poczuj mazurski klimat (pod wodzą wilków morskich)

Najważniejsze atuty wyjazdu, w skrócie:

  • nie jest wymagane absolutnie żadne doświadczenie żeglarskie
  • Znacząca ilość osób (>50) – grupowe atrakcje w licznym gronie
  • Mamy najlepszych sterników i łódki najmłodsze stażem
  • Znika problem braku odpowiedniej ilości osób do łódki – tworzymy grupy

Mazury dla singli – doskonała przygoda w grupie jachtów

Wyjazdy na 60 osób. Największa w tym terminie flotylla 5-6 jachtów, barwne wieczory w tawernach oraz chwile refleksji przy ognisku z gitarą (prowadzący), harmonijką (skipper) i innymi instrumentami (uczestnicy)! Prawdziwy klimat Mazur, prawdziwy efekt integracji – tylko z nami. Nasi skipperzy to ludzie, którzy pracowali na morzach, przepłynęli Atlantyk i mają w rękawie więcej opowieści niż babcia czy dziadek podczas Wielkanocy.

Mazury – szlak Wielkich Jezior

Zapraszamy na rejs jachtami w Krainie Tysiąca Jezior. Wypoczynek na łonie natury na szklaku wodnym WJM to doskonała propozycja dla wszystkich, bez względu na płać czy wiek. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie, ani umiejętności gdyż oferujemy kompleksowe usługi sterników. Nasza baza startowa znajduje się w Wilkasach nieopodal Giżycka – najlepiej skomunikowanego z resztą Polski miasta na Mazurach.

Nasz narodowy skarb – szlak WJM służy od kilku pokoleń Polakom oraz turystom zagranicznym, którzy szukają ukojenia, nieskazitelnej przyrody oraz spokoju (ten najlepiej zaznać w miesiącach poza sezonem). Możliwości żeglugi jest wiele. Największe akweny (co za tym idzie najsilniejsze wiatry) to północ mazur, bardziej kameralne, śródleśne jeziora, pełen atrakcyjnych miejsc biwakowych znajdziemy na ich południu.

mazury_szlak_wjm_jeziora(kliknij by powiększyć)

Powyżej orientacyjna mapa żeglownego szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Mazury wrześniowe – orientacyjny plan rejsu (w tym roku lekkie modyfikacje) – należy od tej mapki odjąć 1 dzień

Kliknij aby powiększyć mapę

Zdjęcia z rejsu Boże Ciało 2019 (120 osób)

Więcej zdjęć z tego wyjazdu na:  https://photos.app.goo.gl/QTAt5sZjhdkWofqZ8

Jachty na których pływamy – Twister 800, Maxus 26/24

Są to dostosowane do standardów turystyki wodnej jednostki cieszące się największym uznaniem na Szlaku Jezior Mazurskich. Doskonałe warunki nautyczne, małe zanurzenie jak i przestronne wnętrza sprawiają, że odniosły one tak spektakularny sukces na akwenach śródlądowych w Polsce.

Rejs zaczyna się i kończy koło Giżycka. Trasa rejsu obejmuje część Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie rejsu Uczestnicy mają okazję zobaczyć niezapomniane krajobrazy oraz zwiedzić ciekawe miejsca – jachty cumują zarówno w dużych, znanych portach żeglarskich, jak i w małych, urokliwych oraz spokojnych przystaniach. Dodatkowo Uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia z lądu siedziby wojsk lądowych w Mamerkach, śluzy nieukończonego Kanału Mazurskiego (Leśniewo Górne), który miał połączyć Mazury z Bałtykiem.

Rozkład koi wymaga dwóch osób w jednym pomieszczeniu – pozwalamy wybrać takie osoby spośród pozostałych uczestników, nie narzucamy niczego z góry.

Promocyjny film z rejsu po Mazurach

Autokar

Dystans przejazdu wynosi około 270 km w każdą stronę.

Wyjazd z: Warszawa, sobota ok 07:00, Metro Młociny, przy P+R
Miasta po trasie przejazdu busa: Wyszków, Łomża
Przyjazd: port czarteru, Giżycko ok 12:30

Powrót Węgorzewo  – Warszawa
poniedziałek godz. 17:00 – Planowy wyjazd z Mazur
ok. godz. 22:30 – Przyjazd na Metro Młociny

Nauczeni doświadczeniem przejazd organizujemy przejazd autokarem najwyższej klasy ****!

k,MjI5NjU5ODcsNDg0NTAxODE=,f,logo_warmia_20i_20mazury_rot

Zalety wyjazdów z nami:

 • Integracja: wspólny przejazd i codzienna integracja; wieczorami wspólne aktywności
 • Grupa: nie schodzimy poniżej poziomu 10 uczestników na każdym wyjeździe
 • Społeczność: spotykamy się regularnie po wyjazdach
 • Zabawa: wspólnie imprezujemy w lokalach i w dziczy
 • Relacje: możliwość spotkania ‘bratniej duszy’

Program imprezy

Sobota: przejazd na Mazury, pływanie całodniowe, późno wieczorna integracja (ognisko, śpiewanie)
Niedziela: pływanie, wieczorna integracja
Poniedziałek: pływanie do 16, zdanie jachtu i podróż powrotna do Warszawy.

Przydatny ekwipunek wyjazdowy

Kurtka przeciwdeszczowa (sztormiak), spodnie przeciwdeszczowe, latarka, przynajmniej dwie pary butów na gumowej, elastycznej podeszwie, ciepłe ubranie (bawełniane), nakrycie głowy (czapka z daszkiem), okulary przeciwsłoneczne z filtrem, krem do opalania z dużym filtrem UV, klapki pod prysznic, śpiwór, poduszka, strój kąpielowy, dowód osobisty lub inny dokument tożsamości oraz dobry humor. Wszystko należy zapakować w miękką torbę lub plecak (bez stelaża).

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc85%

Ilość osób zapisanych: 21/24

Cena

649 zł/os  regular

Świadczenia w cenie:

 • transport naszym busem na Mazury (Wawa)
 • opieka pilota i animatora, cięty dowcip i riposta
 • rezerwacje miejsc w portach dla naszej grupy
 • transfery i obsługa opiekuna (kierowcy) na miejscu (m.in dowóz na zakupy)
 • czarter jachtu
 • zakwaterowanie na jachtach, podstawowe szkolenie żeglarskie
 • eksploatację jachtu – paliwo, naprawy, ubezpieczenie na trasie,
 • opiekę profesjonalnego sternika, który poduczy sztuki żeglarskiej
 • realizację trasy rejsu zgodnie z warunkami pogodowymi i planem,
 • wspólne ogniska wieczorne, gitarzysta
 • bilety wstępu do miejsc atrakcji regionu.

Uwagi

Dodatkowo płatne: rozszerzone ubezpieczenie KL i NNW, OC w cenie 20 zł/os, opłaty portowe, 150 zł – jacht do sprzątania (jeśli nie chcemy tego robić we własnym zakresie), prowiant na jacht – kupowany wspólnie (zrzutka ok 75 zł), kaucja zwrotna za jacht 500 zł / całość – czyli dzielone prze ilość uczestników (zwykle 7 osób na jacht)

Transport własny
Miejsce i godzina zbiórki w dniu rozpoczęcia rejsu: Piękna Góra koło Giżycka, w godzinach 11:00-12:00. Parking jest dostępny na miejscu (płatny 10 zł /doba).

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Promocyjny film z  rejsu OneFun na Chorwacji

Zdjęcia z ubiegłorocznych rejsów

Organizujemy turystykę singli legalnie. Wpis do rejestru organizatorów n 13/2014 Polisa nr: M203237.
W poprzednim roku udało nam się zgromadzić ponad 75 osób na rejsie WNMP oraz średnio około 20 osób w pozostałych terminach!

 

Grupy

Ten wyjazd jest typowo singlowy, co oznacza, że można ze sobą zabrać co najwyżej jednego znajomego. Indywidualny charakter wyjazdu sprzyja integracji i dzięki temu wszyscy czują się o wiele lepiej niż w przypadku podgrupek. Gwarantujemy, że nie stosujemy tanich chwytów jak inne biura podróży/ organizatorzy i nasze wyjazdy sa tylko i wyłącznie dla singli

Uwagi

Dodatkowo płatne: rozszerzone ubezpieczenie KL i NNW, OC w cenie 20 zł/os, opłaty portowe, 150 zł – jacht do sprzątania (jeśli nie chcemy tego robić we własnym zakresie), prowiant na jacht – kupowany wspólnie (zrzutka ok 75 zł), kaucja zwrotna za jacht 500 zł / całość – czyli dzielone prze ilość uczestników (zwykle 7 osób na jacht)

Transport własny
Miejsce i godzina zbiórki w dniu rozpoczęcia rejsu: Wilkasy PTTK, w godzinach 11:00-12:00. Parking jest dostępny na miejscu (płatny 10 zł /doba).

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl,  telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk “REZERWUJ” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

Patronat medialny / współpraca

 

Dołącz do naszej grupy na krótki wypad żeglarski na Mazury. Weekend na żaglach na mazurskich jeziorach dla samotnych i osób bez ekipy! Idealne rozwiązanie dla zapracowanych – kilka terminów w sezonie.

Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.

Dostępne miejsca: 3
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook