Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 31 Paź 2020 - 02 Lis 2020
Lokalizacja: Bieszczady
Dostępne miejsca: 6
Cena: 6 MIEJSC : 549 zł
REZERWUJ
𝗕𝗶𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗮𝗱𝘆 𝗯𝘂𝘀𝗮𝗺𝗶, szybki przejazd, brak zakazów strefy 🔴 Alternatywa dla Wszystkich Świętych ze względu na zalecenie nie udawania się w te dni tłumnie na cmentarze.
Za sprawą ograniczeń wyjazdy autokarowe do odwołania są niemożliwe.
Jedyną szansę dają pojazdy “przeznaczone konstrukcyjnie do przewozu nie więcej jak 9 osób” – a takie własne busy firmowe posiadamy. Tu nie ma zakazu, więc 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗷𝗲𝗱𝘆𝗻𝗶 𝗻𝗮 𝗿𝘆𝗻𝗸𝘂 możemy taki wyjazd w Biesy zrealizować.
9/18 osób ➡️

Dodatkowy termin w październiku

Bieszczady swoje jesienne piękno zawdzięczają przewadze lasów liściastych, które eksplodują barwami w okresie wrzesień- październik. Ten spektakl w apogeum kolorów wabi rokrocznie turystów z całej Polski. Ciągnące się po horyzont góry są nadal oazą ciszy i spokoju. 

Wędrówka po Bieszczadach, wyjazd zorganizowany z transportem i transferami na miejscu

Odkryj z nami prawdziwe oblicze Biesów – najrzadziej zaludnionego zakątka Polski. Wybiegamy poza utarty szlak – wchodzimy tam gdzie tworzą się legendy, spotykamy miejscowych oryginałów – zakapiorów i odwiedzamy miejsca, które przyciągają prawdziwych ludzi gór, a nie niedzielnych turystów.

Kliknij aby powiększyć

 2 terminy

3-5 paź
10-12 paź
31 paź – 2 lis

Autokar

Autokar wraz z kierowcą do dyspozycji na miejscu (transfery na szlaki, do kultowych lokali, do sklepów etc.)

Wyjazd z Warszawy w sobotę w godzinach porannych (ok 6:00)
Przyjazd do Ustrzyk Górnych ok 15:00 – wejście na szlak

Powrót z Biesów ok 14 (wyjazd), godzina 22:00 Warszawa (po drodze obiad)

 

Zalety wyjazdów z nami:

 • Integracja: wspólny przejazd i codzienna integracja; wieczorami wspólne aktywności
 • Grupa: nie schodzimy poniżej poziomu 10 uczestników na każdym wyjeździe
 • Społeczność: spotykamy się regularnie po wyjazdach
 • Zabawa: wspólnie imprezujemy w lokalach i w dziczy
 • Relacje: możliwość spotkania ‘bratniej duszy’

Ramowy program imprezy

Dzień I, sob. – szlak Połoniny Caryńskiej lub Wetlińskiej, powrót do pensjonatu
Dzień II nd. – szlak “Na Tarnicę przez Szeroki Wierch lub Halicz” / Wielka Rawka. Wieczorem – Baza ludzi z Mgły i Siekierezadza
Dzień III pon. wokół Soliny – szlak brzegiem jeziora na zaporę – ok 14 wyjazd w drogę powrotną. (w Wawie, pon 22:00)

Do wędrowania nie jest wymagana wielka kondycja. Nie forsujemy tempa na podejściach. Chodzi o to by się wyciszyć i podziwiać najpiękniejszy o tej porze roku region Polski.

Ważne!☔ ☁ W przypadku braku pogody (widoczności) w górach możliwe są modyfikacje programu (zamiana dni) oraz rozszerzenie świadczeń o m. in.

 • zwiedzanie browaru URSA Major w Uhercach Mineralnych
 • przejażdżkę Bieszczadzkimi Drezynami Kolejowymi
 • lekcję jazdy konnej w zaprzyjaźnionej stadninie – Kopytkowo
 • zwiedzanie fermy jelenia lub szlaku zabytków architektury drewnianej

Zdjęcia z poprzednich wypraw w jesienne Bieszczady

 Informacje praktyczne

Przestrzeń życia, polski dziki zachód – takie epitety przychodzą na myśl, gdy słyszy się słowo Bieszczady. Ten wspaniały, najbardziej wysunięty na południowy-wschód przyczółek naszego kraju zapracował na swoją renomę i legendę, która trwa już od kilkudziesięciu lat. Ten chyba najbardziej poruszający masowa wyobraźnię region to piękna przyroda, chroniona w Międzynarodowym Rezerwacie Biosfery UNESCO “Karpaty Wschodnie”, oraz niezmiernie ciekawa historia, gdzie od wieków przenikały się kultury górali ruskich – Łemków, Bojków, Polaków, Niemców, Ukraińców, Żydów, Słowaków i innych. Dla turystów góry te stanowią wspomnianą “przestrzeń wolności”.

Istotne: Bieszczady to nie góry wymagające wielkiej kondycji i specjalnego przygotowania. Są one w zasadzie odstępne dla każdego. Mimo wszystko niektóre podejścia potrafią zmęczyć, więc dla osób które nie planują wysiłku fizycznego proponujemy inne, mniej “aktywne” formy wypoczynku.

Kwatera, okolice Polańczyka – widok na Solinę

Zaprzyjaźniony pensjonat, który zbiera doskonałe recenzje na portalu booking.com (9.6 / 10 ) Osada Bóbrka jest usytuowany w Bóbrce. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z prywatnego parkingu.

Nasz ośrodek to całoroczny kompleks wypoczynkowy w samym sercu Bieszczad z widokiem na Jezioro Solińskie. Przepiękna panorama podziwiana wprost z tarasów widokowych, na których usytuowany jest nasz ośrodek, gwarantuje niezapomniane wrażenia. Nasza osada, z dwunastoma niezależnymi domami, będzie najlepszą bazą wypadową dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Wszystkie domy obejmują balkon, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, część wypoczynkową z sofą oraz łazienkę z prysznicem. Znajduje się w nich kominek oraz telewizor z płaskim ekranem. Domy dysponują ponadto tarasem z widokiem na jezioro.

Do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa i turystyki pieszej.

Domek 5/6 osobowe z 3 łóżkami pojedynczymi i 1 podwójnym,
Pokoje po 2/3 osoby 

Wieczorne ogniska: fakt, że zbieramy się pod wieczór na miejscu ogniskowym by porozmawiać o przygodach, które miały miejsce w ciągu dnia to jedna z największych zalet tego wyjazdu (oprócz oczywiście aspektów krajobrazowych). Jest to  bardzo integrujące, jest jedzenie, są śpiewy, gitara oraz dobiegające z pobliskich łąk odgłosy rykowiska. Wszystko w blasku księżyca sprawia, że magiczne noce w krainie bieszczadzkiej zapadają na długo w pamięci i wspomnieniach uczestników.

Pokoje

prywatna łazienka na poziomie 1.
Powierzchnia domu: 70 m²

Grupy

Ten wyjazd jest typowo singlowy, co oznacza, że można ze sobą zabrać co najwyżej jednego znajomego. Indywidualny charakter wyjazdu sprzyja integracji i dzięki temu wszyscy czują się o wiele lepiej niż w przypadku podgrupek. Gwarantujemy, że nie stosujemy tanich chwytów jak inne biura podróży/ organizatorzy i nasze wyjazdy sa tylko i wyłącznie dla singli

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc60%

Ilość osób zapisanych: 10/16

Co roku mamy komplet! Rozkład płci – 50% Pań – 50%  Panowie

Cena

549 zł / os  

Świadczenia w cenie:

 • transport autobusem z Warszawy do Ustrzyk Górnych (w dwie strony ok 1000km)
 • Zakwaterowanie (nowy pensjonat, pokoje 3 osobowe, na podwórku miejsca na biesiadę i ognisko na kilkanaście osób)
 • Śniadania (produkty regionalne i lokalnie wypiekany chleb)
 • drewno na ognisko, miejsce ogniskowe, grill opuszczany, sztućce i zastawa ogniskowa
 • 1 x menu ogniskowe (szeroki zakres dań + obsługa)
 • codzienne transfery autokarem na szlaki turystyczne
 • przewodnik bieszczadzki GOPR
 • organizator i kierowca do dyspozycji na miejscu
 • wyjazdy do kultowych zakapiorskich lokali Siekierezada (Cisna) lub Baza Ludzi z Mgły (Wetlina)

Uwagi

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do parków narodowych, wyżywienia (oprócz zapewnionych śniadań i 1 x menu ogniskowego)

Transport własny
Zniżka 50 zł / os – dojazd do Białogrodu i transfery z nami busem na szlaki.

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl,  telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk “REZERWUJE!” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

 Patronat medialny / współpraca

 

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Dostępne miejsca: 6
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook