Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 01 paź 2022 - 03 paź 2022
Lokalizacja: Bieszczady
Dostępne miejsca: 45
Cena: 649 zł
REZERWUJ

Bieszczady swoje jesienne piękno zawdzięczają przewadze lasów liściastych, które eksplodują barwami w okresie wrzesień- październik. Ten spektakl w apogeum kolorów wabi rokrocznie turystów z całej Polski. Ciągnące się po horyzont góry są nadal oazą ciszy i spokoju. 

Wędrówka po Bieszczadach- oryginalny program i miejsca

Odkryj z nami prawdziwe oblicze Biesów – najrzadziej zaludnionego zakątka Polski. Wybiegamy poza utarty szlak – wchodzimy tam gdzie tworzą się legendy, spotykamy miejscowych oryginałów – zakapiorów i odwiedzamy miejsca, które przyciągają prawdziwych ludzi gór, a nie niedzielnych turystów.

Kliknij aby powiększyć

 2 terminy

1-3 paź
08-10 paź

  Informacje praktyczne

Przestrzeń życia, polski dziki zachód – takie epitety przychodzą na myśl, gdy słyszy się słowo Bieszczady. Ten wspaniały, najbardziej wysunięty na południowy-wschód przyczółek naszego kraju zapracował na swoją renomę i legendę, która trwa już od kilkudziesięciu lat. Ten chyba najbardziej poruszający masowa wyobraźnię region to piękna przyroda, chroniona w Międzynarodowym Rezerwacie Biosfery UNESCO “Karpaty Wschodnie”, oraz niezmiernie ciekawa historia, gdzie od wieków przenikały się kultury górali ruskich – Łemków, Bojków, Polaków, Niemców, Ukraińców, Żydów, Słowaków i innych. Dla turystów góry te stanowią wspomnianą “przestrzeń wolności”.

Istotne: Bieszczady to nie góry wymagające wielkiej kondycji i specjalnego przygotowania. Są one w zasadzie odstępne dla każdego. Mimo wszystko niektóre podejścia potrafią zmęczyć, więc dla osób które nie planują wysiłku fizycznego proponujemy inne, mniej “aktywne” formy wypoczynku.

facebook

Śledź najnowsze doniesienia  na wydarzeniu FB:

Autokar

Bus wraz z kierowcą do dyspozycji na miejscu (transfery na szlaki, do kultowych lokali, do sklepów etc.)

Wyjazd z Warszawy w sobotę w godzinach porannych (ok 6:00)
Przyjazd do Ustrzyk Górnych ok 14:30 – wejście na szlak

Powrót z Biesów: poniedziałek ok 14 (wyjazd), godzina 22:00 Warszawa (po drodze obiad)

Zalety wyjazdów z nami:

 • Integracja: wspólny przejazd i codzienna integracja; wieczorami wspólne aktywności
 • Grupa: nie schodzimy poniżej poziomu 10 uczestników na każdym wyjeździe
 • Społeczność: spotykamy się regularnie po wyjazdach
 • Zabawa: wspólnie imprezujemy w lokalach i w dziczy
 • Relacje: możliwość spotkania ‘bratniej duszy’

Ramowy program imprezy

Dzień I, sob. – szlak Połoniny Caryńskiej lub Wetlińskiej, powrót do pensjonatu. Wieczorem – Baza ludzi z Mgły i Siekierezadza
Dzień II nd. – szlak “Na Tarnicę przez Szeroki Wierch lub Halicz” / Wielka Rawka. Wieczorem – ognisko
Dzień III pon. wokół Soliny – szlak brzegiem jeziora na zaporę – ok 14 wyjazd w drogę powrotną. (w Wawie, pon 22:00)

Do wędrowania nie jest wymagana wielka kondycja. Nie forsujemy tempa na podejściach. Chodzi o to by się wyciszyć i podziwiać najpiękniejszy o tej porze roku region Polski.

Ważne!☔ ☁ W przypadku braku pogody (widoczności) w górach możliwe są modyfikacje programu (zamiana dni) oraz rozszerzenie świadczeń o m. in.

 • zwiedzanie browaru URSA Major w Uhercach Mineralnych
 • przejażdżkę Bieszczadzkimi Drezynami Kolejowymi
 • lekcję jazdy konnej w zaprzyjaźnionej stadninie – Kopytkowo
 • zwiedzanie fermy jelenia lub szlaku zabytków architektury drewnianej

Zdjęcia z poprzednich wypraw w jesienne Bieszczady

Kwatera, okolice Polańczyka – widok na Solinę – BRAK MIEJSC

Zaprzyjaźniony pensjonat, który zbiera doskonałe recenzje na portalu booking.com (9.6 / 10 ) Osada Bóbrka jest usytuowany w Bóbrce. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z prywatnego parkingu.

Nasz ośrodek to całoroczny kompleks wypoczynkowy w samym sercu Bieszczad z widokiem na Jezioro Solińskie. Przepiękna panorama podziwiana wprost z tarasów widokowych, na których usytuowany jest nasz ośrodek, gwarantuje niezapomniane wrażenia. Nasza osada, z dwunastoma niezależnymi domami, będzie najlepszą bazą wypadową dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Wszystkie domy obejmują balkon, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, część wypoczynkową z sofą oraz łazienkę z prysznicem. Znajduje się w nich kominek oraz telewizor z płaskim ekranem. Domy dysponują ponadto tarasem z widokiem na jezioro.

Do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa i turystyki pieszej.

Domek 5/6 osobowe z 3 łóżkami pojedynczymi i 1 podwójnym,
Pokoje po 2/3 osoby 

Wieczorne ogniska: fakt, że zbieramy się pod wieczór na miejscu ogniskowym by porozmawiać o przygodach, które miały miejsce w ciągu dnia to jedna z największych zalet tego wyjazdu (oprócz oczywiście aspektów krajobrazowych). Jest to  bardzo integrujące, jest jedzenie, są śpiewy, gitara oraz dobiegające z pobliskich łąk odgłosy rykowiska. Wszystko w blasku księżyca sprawia, że magiczne noce w krainie bieszczadzkiej zapadają na długo w pamięci i wspomnieniach uczestników.

Pokoje

prywatna łazienka na poziomie 1.
Powierzchnia domu: 70 m²

Kwatera dodatkowa – widok na Solinę – 6 miejsc

W związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem dorzuciliśmy do puli wyjazdowej sąsiadujący obiekt – domki Jaworina. Najważniejszym mankamentem jest fakt, że na śniadanie trzeba będzie się pofatygować 200 metrów do Bóbrki, gdzie stacjonował będzie nasz Kucharz. Poza tym domki są blisko i prezentują dobry standard.
Składają się z 3 sypialni i salonu z kominkiem.

Grupy

Ten wyjazd jest typowo singlowy, co oznacza, że można ze sobą zabrać co najwyżej jednego znajomego. Indywidualny charakter wyjazdu sprzyja integracji i dzięki temu wszyscy czują się o wiele lepiej niż w przypadku podgrupek. Gwarantujemy, że nie stosujemy tanich chwytów jak inne biura podróży/ organizatorzy i nasze wyjazdy sa tylko i wyłącznie dla singli

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc100%

Ilość osób zapisanych: 05/50

Co roku mamy komplet! Rozkład płci – 60% Pań – 40%  Panowie

Cena

649 zł / os  

Świadczenia w cenie:

 • transport autkoraem (50 os) z Warszawy do Ustrzyk Górnych (w dwie strony ok 1000km)
 • Zakwaterowanie (nowy pensjonat, pokoje 3 osobowe, na podwórku miejsca na biesiadę i ognisko na kilkanaście osób)
 • Śniadania (produkty regionalne i lokalnie wypiekany chleb)
 • drewno na ognisko, miejsce ogniskowe, grill opuszczany, sztućce i zastawa ogniskowa
 • 1 x menu ogniskowe (szeroki zakres dań + obsługa)
 • codzienne transfery autokarem na szlaki turystyczne
 • organizator i kierowca do dyspozycji na miejscu
 • wyjazdy do kultowych zakapiorskich lokal Siekierezada (Cisna) lub Baza Ludzi z Mgły (Wetlina)

Uwagi

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do parków narodowych, wyżywienia (oprócz zapewnionych śniadań i 1 x menu ogniskowego)

Transport własny
Zniżka 50 zł / os – dojazd do Lipia i transfery z nami busem na szlaki.

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl,  telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk “REZERWUJE!” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

 Patronat medialny / współpraca

 

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Dostępne miejsca: 45
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook