Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 02 cze 2023 - 16 cze 2023
Lokalizacja: USA, Zachodnie Wybrzeże
Dostępne miejsca: 7
Cena: 7999 zł
REZERWUJ

Objazd kamperem pod Zachodnich Stanach (Kalifornia, Nevada, Utah, Arizona)

  • Poczuj się jak prawdziwe wyzwolony człowiek – odbywając podróż bez ograniczeń – kamperem pod Zachodnim USA 
  • Cena niezrównana na rynku ze względu na posiadanie własnych kamperów na terenie Stanów Zjednoczonych
  • Nocowanie na łonie natury oraz w parkach kamperów (RV Parks z pełną infrastrukturą)
  • Atmosfera totalnego odpoczynku od spraw i problemów Wielkiego Świata i wejścia w harmonię z samym sobą

2 kampery !
Grupa wiekowa 30-75

(patrz dokładnie)

Instargram: obejrzyj relacje z tego wyjazdu na naszym profilu


Pełna relacja dostępna tutaj: https://www.instagram.com/stories/highlights/18046789516347022/

Pogoda w okresie wyjazdu

Listopad w Los Angeles jest zwykle suchy z komfortowymi temperaturami popołudnia i chłodnymi wieczorami i porankami.

Popołudniowe wysokie temperatury (24-25 C) mają tendencję do występowania na początku miesiąca, spadając stopniowo do blisko 70 F (21-22 C) pod koniec miesiąca. W niektóre cieplejsze popołudnia, szczególnie na początku miesiąca, temperatura może sięgać od 30 do 31 stopni Celsjusza. Wysokie poziomy 90 F (około 32 C) lub więcej występują około dwa razy co 3 lata. Rekordowo wysoka temperatura w Los Angeles w listopadzie to 101 F (38,3 C).

Późną nocą i wczesnym rankiem niskie temperatury mogą być nieco chłodne, średnio 50. F (13-14 C) na początku miesiąca, spadając do około 40 F (około 10 C) pod koniec miesiąca.

Arizona i Nevada charakteryzują się cieplejszym klimatem (obszary pustynne), jedynie w Utah może być nieco chłodniej.

Wyjazdy butikowe na mniejszą ilość osób, spokojniejsze regiony
Mniejsze nastawienie na imprezy, większe na doświadczenia lokalne i indywidualne podejście do każdego z Was.

 • kameralną atmosfera do 13 osób (grupa 2 mieszkalnych kamperów)
 • wyselekcjonowana najlepsza, znana wszystkim z opowieści kadra
 • wyszukane ciekawe miejsca kameralne – często dostępne tylko dla małych grup
 • indywidualne podejście do każdego z uczestników – w miarę możliwości i zasadności
 • dopuszczalne korekty i odstępstwa od trasy wyjazdu i dostosowanie do potrzeb całej ekipy
 • Kameralnie butikowo – dobra zabawa w niewielkiej grupie 

COVID Travel – szybkie testy antygenowe za 75 zł/ PCR za 199 zł 
❗ 𝗗𝘂𝘇̇𝘆 𝘂𝗽𝗱𝗮𝘁𝗲 𝘇𝘄𝗶𝗮̨𝘇𝗮𝗻𝘆 𝘇 𝘄𝘆𝗷𝗮𝘇𝗱𝗮𝗺𝗶 𝘄 𝗱𝗼𝗯𝗶𝗲 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 ❗
Jako biuro uzyskaliśmy wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, co za tym idzie:
✅ oferujemy wszystkim klientom 𝘀𝘇𝘆𝗯𝗸𝗶𝗲 𝘁𝗲𝘀𝘁𝘆 𝗮𝗻𝘁𝘆𝗴𝗲𝗻𝗼𝘄𝗲 𝘇𝗮 𝟳𝟱 𝘇ł ➡ oraz PCR za 199 zł – umożliwiają one przekroczenie granic
✅ 𝘇𝘄𝗼𝗹𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘇 𝗸𝘄𝗮𝗿𝗮𝗻𝘁𝗮𝗻𝗻𝘆 𝗽𝗼 𝗽𝗼𝘄𝗿𝗼𝗰𝗶𝗲 𝗱𝗼 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 w przypadku negatywnego wyniku testu RAT – badanie robimy po powrocie do kraju – dane wprowadzamy do systemu błyskawicznie zwalniając z kwarantanny przyjazdowej niemal automatycznie
✅ na wyjeździe mamy osoby przebadane pod kątem COVID i posiadające negatywny wynik, co za tym idzie 𝗴𝘄𝗮𝗿𝗮𝗻𝘁𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘄𝗮𝗸𝗮𝗰𝗷𝗲 dla wszystkich ich uczestników
Tak oto realizujemy nasze zamierzenia w trudnych czasach COVIDowych. Prosimy zatem raz jeszcze zaufać w nasz profesjonalizm i nie bać się realizować podróżniczych marzeń!

Informacje praktyczne

Zachód USA znamy doskonale – sami odbyliśmy tam podróż przed stworzeniem oferty, posmakowaliśmy, poszukaliśmy, poszperaliśmy – i jak zwykle: mamy to!

Nie ma chyba miejsca na Świecie, które odpowiadałoby temu co oferuje nam zachód USA – począwszy od linii południkowej Montana – Nowy Meksyk mamy do czynienia z niesamowitymi terenami górskimi o niespotykanych formach, kolorach i fantazyjnych kształtach. Tereny mało zamieszkane, nie ruszone w zasadzie przez człowieka (oprócz rezerwuarów wody na rzekach w postaci jezior) wykształciły na przestrzeni tysięcy lat swoiste symbole, oraz landszafty znane na całym świecie i promowane poprzez hollywoodzkie produkcje i kinematografię amerykańską, która swoją stolicę ma nom omen w stolicy Zachodu – Los Angeles.

Atrakcje, które czekają nas po drodze najlepiej zobrazuje poniższa mapa

Jakie atrakcje i miejsca zobaczymy podczas naszego kamperowego tripa?

 • Kalifornia:  Los Angles, Hollywood, Malibu, Santa Monica, Pismo beach, Big Sur, Carmel-by-the -Sea, Costal Route 1, Morro Bay, Dolinę Silikonową, San Francisco, Sequoia NP, Yosemite NP,  Kings Canyon NP, Joshua Tree NP, Dolina Śmierci (wszystkie ważne punkty)
 • Nevada: Las Vegas, Boulder City, Hoover Dam
 • Arizona: Route 66, Wielki Kanion (South Rim), Page – Kanion Antylopy, Horeshoe Bend, Monument Valley (po części w Utah), Lake Powell – Indian reserve
 • Utah: Canyonlands NP, Arches NP, Bryce Canyon NP, Zion NP,  Red Rocks Monument, Dixi National Forest, Red Cliffs NCA…

… i wiele innych miejsc, które najlepiej uzmysłowi nam mapa z planem podróży.  Trudno tu bowiem opisać na ograniczonej ilości stron te wszystkie atrakcje, ale poniżej zaprezentujemy kilka z nich.

Los Angeles ma wiele rzeczy do zrobienia. Jeśli jesteś kinomaniakiem, koniecznie musisz zobaczyć vintage’owe Hollywood. Niektóre klasyczne atrakcje w okolicy to TCL Chinese Theatre i Hollywood Walk of Fame oraz Paramount Pictures Studios, jedyne studio telewizyjne i filmowe w Hollywood. Aby zasmakować sławy, wybierz się na zakupy na Rodeo Drive lub rejs po Sunset Boulevard. Istnieje również wiele linii brzegowych do wyboru, w tym plaża Venice Beach, plaża Zuma oraz molo i plaża w Santa Monica. Miłośnicy sztuki będą chcieli zobaczyć pokaz w Walt Disney Concert Hall lub udać się do Los Angeles County Museum of Art, aby podziwiać jego kolekcję. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, całodniowa wycieczka z przewodnikiem po mieście to świetny sposób na orientację.

Można oczywiście zobaczyć panoramę miasta aniołów z Griffin Observatory.

Atrakcje San Francisco obejmują wspaniały most Golden Gate i niesławne więzienie na wyspie Alcatraz. Miasto znane jest również z kolorowych domków wiktoriańskich z Alamo Square, zabytkowych tramwajów wijących się po stromych ulicach i jednej z najbardziej krętych ulic na świecie, Lombard Street.

Inne atrakcje na mojej liście 25 najlepszych, które trzeba zobaczyć, obejmują niektóre z naszych najlepszych dzielnic, takie jak Chinatown, Fisherman’s Wharf i dzielnica Haight-Asbury.

My relaksujemy się zawsze na plaży Baker Beach z widokiem na Golden Gate.

Dni płyną, atrakcje są codziennie przez nas chłonięte, po dniach w miastach i na Wybrzeżu Pacyfiku kierujemy się w głąb lądu – mijając równię centralną wjeżdżamy w tereny górskie, gdzie mamy Parki Narodowe:

Sequoia National Park: to amerykański park narodowy w południowej części Sierra Nevada na wschód od Visalia w Kalifornii. Park został założony 25 września 1890 r. w celu ochrony 404 064 akrów (631 mil kwadratowych; 163 519 ha; 1635 km2) zalesionych górzystych terenów. Obejmuje on pionową płaskorzeźbę o wysokości prawie 13 000 stóp (4 000 m), park zawiera najwyższy punkt w sąsiednich Stanach Zjednoczonych, Mount Whitney, na 14 505 stóp (4421 m) nad poziomem morza.

Park wyróżnia się gigantycznymi sekwojami, w tym drzewem generała Shermana, największym drzewem na Ziemi pod względem objętości. Drzewo generała Shermana rośnie w Giant Forest, w którym znajduje się pięć z dziesięciu największych drzew na świecie. Giant Forest jest połączony autostradą Generals Highway z General Grant Grove w Parku Narodowym Kings Canyon, domem drzewa General Grant i innych gigantycznych sekwoi.

Yosemite National Park: Kalifornijski Park Narodowy Yosemite, ikona majestatycznego naturalnego piękna Ameryki, każdego roku wita miliony turystów — przyciągają go dramatyczne wodospady, gigantyczne sekwoje, obfita fauna i niesamowite klify, takie jak Half Dome i El Capitan. Niezależnie od tego, czy szukasz pełnych przygód wakacji życia, chcesz zanurzyć się w bezruchu natury, czy po prostu wędrować, podróżować z plecakiem lub jeździć na nartach w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi, znajdziesz swoje miejsce w Yosemite.

Zion National Park:  to amerykański park narodowy położony w południowo-zachodniej części stanu Utah, w pobliżu miasta Springdale. Położony na skrzyżowaniu regionów Colorado Plateau, Great Basin i Mojave Desert, park ma wyjątkową geografię i różnorodność stref życia, które pozwalają na niezwykłą różnorodność roślin i zwierząt. Liczne gatunki roślin oraz 289 gatunków ptaków, 75 ssaków (w tym 19 gatunków nietoperzy) i 32 gady zamieszkuje cztery strefy życia parku: pustynię, łęgi, lasy i lasy iglaste. Park Narodowy Zion obejmuje góry, kaniony, płaskowyże, płaskowyże, monolity, rzeki, kaniony szczelinowe i naturalne łuki.

Geologia obszaru kanionów Zion i Kolob obejmuje dziewięć formacji, które razem reprezentują 150 milionów lat sedymentacji głównie z okresu mezozoiku. W różnych okresach w tym czasie obszar ten pokrywały ciepłe, płytkie morza, strumienie, stawy i jeziora, rozległe pustynie i suche środowiska przybrzeżne.

Arches National Park:  to park narodowy we wschodniej części stanu Utah w Stanach Zjednoczonych. Park przylega do rzeki Kolorado, 6 km na północ od Moab w stanie Utah. W parku znajduje się ponad 2000 naturalnych łuków z piaskowca, w tym dobrze znany Delikatny Łuk, a także różnorodne unikalne zasoby geologiczne i formacje. Park zawiera największą gęstość naturalnych łuków na świecie.

Po wjechaniu do Arizony/ Utah/ Nevady praktycznie za każdym zakrętem kryje się jakiś cud natury! Poniżej kilka fotek. Sama autostrada dojazdowa do Las Vegas wijąca sie wzdłuż Virgin River to atrakcja krajobrazowa porównywalna z najlepszymi alpejskimi trasami w Europie.

Więc w tym miejscu zostawiamy Was już tylko ze zdjęciami i otwartą głową/ wyobraźnią!

kliknij aby powiększyć

Pogoda i klimat
Nad Oceanem temp oscylują od 15-30 st C/ a w nocy od 11-15 st C. Im dalej w głąb tym cieplej – Nevada/ Ariozna i zimniej na północy Utah – w Bryce i innych górskich obszarach temp w nocy spada poniżej zera.

 Orientacyjny plan podróży

Przedstawiamy na mapce poniżej, w planie:

NP – National Park,  NF – National Forest,  Kliknij by powiększyć zdjęcie

Wizy: aby wjechać do USA wymagany jest ważny paszport, szczepienie oraz wyrobienie promesy wizowej ESTA za 14 $ (online) – trwa to dosyć szybko.

Specyfika kampera – C30

W pełni wyposażona kuchnia z lodówką
Kabina prysznicowa z toaletą chemiczną

Zbiorniki wody czystej/ brudnej

Pojemność kamperów to 7 osób, staramy się by było jedno miejsce wolne ale nie ma gwarancji.
Ostateczne miejsce przydzielane jest przez organizatora na koniec zapisów i na podstawie wewnętrznych kryteriów i nie podlega negocjacjom.

Co warto zabrać 

– Koniecznie ważny paszport Covidowy/ zaświadczenie o szczepieniu
– ważny paszport (obowiązkowo), wynik testu antygenowego (zrobimy)

facebook

Śledź najnowsze doniesienia  na wydarzeniu FB:

Samolot i bilety lotnicze

Pomagamy w wyborze oraz zakupie dogodnego połączenia we współpracy z naszymi partnerami. Przy zakupie za naszym pośrednictwem: obecność i opieka pracownika biura od spotkania na lotnisku do powrotu do kraju, pomoc przy przesiadkach, transfer busem z lotniska i na lotnisko

Ceny biletów lotniczych z Warszawy do Los Angeles – cena od 3000 zł. Im szybsza decyzja o zakupie tym niższa cena.

Osoba do kontaktu w sprawie cen biletów:  Cezary: 515 505 310

Opinie uczestników wyjazdów na narty i snowboard:

zdecydowanie polecam na 200 % 🙂
z firmą OneFun byłam już na czterech wyjazdach i właśnie planuję następne dwa 😉
Pod…

Opublikowany przez Annę Domachowską Niedziela, 12 stycznia 2020

Niezapomniany wyjazd!!!Organizacja na najwyższym poziomie!!!Cały tydzień śmiechu, pozytywnej energii , szaleństwa na śniegu i na parkiecie..!!!:)))Wracam najszybciej jak się da!!!:)))Polecam wszystkim!!!

Opublikowany przez Agnieszkę Mojek Sobota, 21 grudnia 2019

Onefun uzależnia! Ludzie, którzy tworzą onefun uzależniają! Kadra jest niesamowita, niezastąpiona ♥️ raz spróbujesz i chcesz więcej i więcej!

Opublikowany przez Magdę Tercjak Poniedziałek, 9 września 2019

Zdjęcia z wyjazdów dla singli

Nasze imprezy zawsze przechodzą do lądowych annałów!

Grupy

Wynajem kampera na terenie USA – negocjacje indywidualne.

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc55%

Ilość osób zapisanych: 07/13
K – 50%, M – 40%

Cena

7 999 zł / os

Świadczenia w cenie

 • wynajem miejsca w kamperze z kierowcą/ przewodnikiem na 13 dni (16-29 paź)
 • zakwaterowanie w kamperze na cały czas pobytu
 • paliwo do kampera na całą trasę (ponad 4000 km)
 • opiekę doświadczonego pilota z Polski (zawodowca)
 • transfer i odbiór z lotniska w Los Angeles (LAX)
 • opłaty drogowe / parkingowe i wjazdu do Parków Narodowych (na Annual Pass)
 • dostęp do wszelkich wygód – kuchnia/ toaleta dostępnych w kamperze
 • niezapomniana przygoda, nowe znajomości oraz profesjonalna opieka biura

Wyżywienie

Wyżywienie podczas wyjazdu: kupujemy w sieciach marketów typu Walmart i szykujemy w kamperze w pełni funkcjonalnej i działającej kuchni.
Oczywiście po drodze zahaczamy o bary/ burgerownie/ inne kultowe miejsca typu In & Out Burgers w Kalifornii.

Budżet na jedzenie zależy zatem w największej mierze od nas.

 

Uwagi

W cenie nie uwzględniono:

 • koszt przelotu lotniczego na miejsce i powrót (obecna cena lotu bezpośredniego Warszawa- Los Angeles to około 3050 zł)
 • kaucji w wysokości 100 $ na pokrycie ewentualnych szkód w sprzęcie płatnej na miejscu
 • sprzątanie końcowe (25 $ – można to zrobić wspólnie z innym towarzyszami podróży)
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC kupione przez nas lub we własnym zakresie
 • wejścia do płatnych atrakcji (jak Kanion Antylopy, studia filmowe Hoolywood etc)
 • opłaty za kempingi (dostęp do prysznicy/ umywalek i innych wygód) – ok 60 $ / os/ tydzień – noclegi na nich co drugi dzień
 • promesa wizowa ESTA – 14 $ uzyskiwana online przez uczestnika przed wyjazdem.

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: https://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl,  telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk “Zapisz się!” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

 Patronat medialny / współpraca

 

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Dostępne miejsca: 7
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook