Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Przesyłamy propozycję podziału na koje na jachtach w Chorwacji.

Podstawowe kryteria podziału to: wiek, ew. data zapisu.
Jeśli ktoś z podziałem się nie godzi – wyjazdy@onefun.pl  Dziś będziemy zbierać uwagi, ostateczna wersja pojawi się tu jutro ok 12:00 + przydział miejsc w autokarze.
Prawdopodobnie na miejsca zaznaczone na zielono dojdą ostatnie osoby.

Adnotacja “koja” oznacza pierwszeństwo wyboru koi (albo większej albo takiej z WC) – te osoby pierwsze wchodzą na jacht i wybierają lokum. Dopłata 100 zł na konto Pekao/ revolut
Proszę nam zawierzyć co do podziału. Rozmawiamy z Państwem – porównujemy dynamikę wypowiedzi i poczucie humoru, część osób znamy osobiście, znamy ich preferencje, część po prostu zgłosiła się nieco za późno…

Dane skippera, nazwa łódki + numer porządkowy JJ- J12 w pierwszych linijkach. Potem dane pasażerów (nazwiska skrócone do pierwszych czterech liter;)
DW – dojazd własny

W tym roku jachty dzielił Maciek W.

  JOŃCZYK JAROSŁAW  
JJ Leopard 44 (What Else) 2014  
1 Katarzyna Polu – DW koja
2 Agnieszka Nach  
3 Joanna Strz  
4 Beata Skrz  
5 Krzysztof Balc  
6 Piotr Wolsz koja
7 TOMASZ JADA – DW  
8 Łukasz Jani  
9 Kadra #3 – kobieta  
10    
11  

 

  KĘDZIERSKI PAWEL  
J1 Paula & Hana / Lagoon 450 (2014, 12 (8 +2+2) berths  
1 Renata Ciech koja
2 ANETTA MOSI  
3 Dorota Szen koja
4    
5 Krzysztof Losz  
6 Andrzej Grę  
7 Marek Bier  
8 Bogdan Kowa  
9 Marcin Czaj koja
10 Leszek Szym skipperka
11    
     
  TWOROS MARCIN  
J2 Sun Odyssey 54 DS – 4 + 1 cab. – Vika – (2014.)  
1 Kadra #1  
2 Robert Brze – DW  
3 Grzegorz Szle  
4 Anna Jerz – DW  
5 Katarzyna Cieś – DW  
6 Magdalena Adam – DW  
7 Adrian Zagr  
8 Wojciech Kowa  
9 Kadra #2  
10    
     
  BRONIKOWSKI KRZYSIEK  
J3 Elan Impression 45.1 – Kristi – 2021. – 8 + 2 berths  
1 Aleksandra Sztaj  
2 Dorota Wójc  
3 Anna Fila koja
4 Stanisława Wiech  
5 Michał Iwan  
6 Łukasz Dyba koja
7 Michał Majch  
8 Marcin Kopa  
9    
10    
     
  JANUR KRZYSIEK  
J4 Elan Impression 45.1 – Ansatasia – 2020. – 8 + 2 berths  
1 Anna Pecz koja
2 Małgorzata Kuśm koja
3 Agata Kaza  
4 Magdalena Rogo  
5 Alfred Mierz– DW koja
6 Rafał Ratu – DW  
7 Marcin Piot – DW koja
8 Piotr Zale  
9    
10    
     
  KRAJEWSKI MACIEJ  
J5 Elan Impression 45.1- Seraphim (2020, 8 berths)  
1 Aleksandra Koźl koja
2 Justyna Kraw  
3  Monika Mij  
4 Radosław Jedl
5 Paweł Chicz  
6 Robert Miku – DW koja
7  
     
  ZAWICKI PRZEMEK  
J6 Elan Impression 45.1 – Eva – 2020. – 8 + 2 berths  
1 Magdalena Zabel  
2 Renata Szel 
3 Bożena Bogu  
4 Agnieszka Ławr  
5 Sylwester Mach – DW
6 Przemysław Rudn  
7 Maciej Kuku  
8 Łukasz Gał  
9    

 

 

  SWIĄTEK PAWEŁ  
J7 Elan Impression 45.1 – Diana – 2020. – 8 + 2 berths  
1 Anna Dzie  
2 Ewelina Jażd  
3 Agata Orcz  
4 Anita Jank  
5 Piotr Kul  
6 Piotr Szwe  
7 Krzysztof Mor  
8 Piotr Cel  
9    
10    
     
     
  RATAJCZAK RADEK  
J8 Elan Impression 45.1 – Carolina – 2020. – 8 + 2 berths  
1 Ewa Przy koja
2 Małgorzata Pię  
3 Joanna Król Bala  
4 Dorota Szop  
5 Krzysztof Big  
6 Piotr Fili koja
7 Marek Kuch – DW  
8 Jerzy Rogo  
9    
10    
     
  MAZUR MATEUSZ  
J9 Elan Impression 45 – Charm – 2019 – 8 + 2 berths  
1 Justyna Polo – DW  
2 Bożena Ogro – DW  
3 Anna Horo – DW koja
4 Marek Kryg – DW koja
5 Radosław Pierz  
6 Wojciech Winn  
7 Marek Barc– DW koja
8 Piotr Kraw – DW koja
9    
10    
     
  CZECHOWSKI MICHAŁ  
J10 Bavaria Cruiser 41S – Lazarus – 2017. – 6 + 2 berths  
1 Renata Dym  
2 Małgorzata Adam  
3 Karolina Pogu  
4 Aleksandra Paw  
5 Paweł Chom – DW  
6 Łukasz Bora  
7    
     
     
  LUBELSKI JACEK  
J11 Bavaria Cruiser 41S – Heroes – 2017. – 6 + 2 berths  
1 Anna Szcz  
2 Izabela Adam  
3 Iwona Świe  
4 Anna Sułu  
5 Marcin Fran  
6 Michal SZAD  
7    
8    
     
     
  ORŁOWSKI JANUSZ  
J12 Bavaria Cruiser 41S – Rebel Rebel – 2017. – 6 + 2 berths  
1 Zuzanna Kras  
2 Ilona Kopa  
3 Mikołaj Fran  
4 Daniel Lucz  
5 Anna Desp – DW  
6 Paweł Zgli – DW  
7    
8  

Osoby, które wykupiły gwarancję większej koi – prosimy o dopłatę 100 zł na nasze konto !!

Podsumowanie łódek/ skipperów 

JJ KATAMARAN LEOPARD WHAT ELSE JOŃCZYK JAROSŁAW
1 KATAMARAN LAGON 450 PAULA&HANNA KĘDZIERSKI PAWEL
2 SUN ODYSSEY 54 VIKA TWOROS MARCIN
3 ELAN IMPRESION 451 KRISTI BRONIKOWSKI KRZYSIEK
4 ELAN IMPRESION 451 ANASTASIA JANUR KRZYSIEK
5 ELAN IMPRESION 451 SERAPHIM KRAJEWSKI MACIEJ
6 ELAN IMPRESION 451 EVA ZAWICKI PRZEMEK
7 ELAN IMPRESION 451 DIANA SWIĄTEK PAWEŁ
8 ELAN IMPRESION 451 CAROLINA RATAJCZAK RADEK
9 ELAN IMPRESION 451 CHAM MAZUR MATEUSZ
10 BAVARIA C 41 LIAZARUS CZECHOWSKI MICHAŁ
11 BAVARIA C 41 HEROES LUBELSKI JACEK
12 BAVARIA C 41 RABEL RABEL ORŁOWSKI JANUSZ

 

Zapisz się
Facebook