Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310

Wstępny podział osób na apartamenty

Kryterium doboru: płeć, wiek oraz data zapisu – ostatnie osoby mają już te miejsca, które nie były po prostu obsadzone i jest to zwykle pokój dzienny (w pojedynkę/dwójkę –  otrzymały one inne umowy udziału).

Wyjazd jest na ponad 50 osób, przez co podział może nie być doskonały. Szczególnie może zdarzyć się sytuacja, że osoby z pokoju dziennego mogą być nieco młodsze od pozostałych lokatorów – miejsca te są bowiem przydzielane na koniec, gdy skończy się regularna pula, stąd już nie ma takiego zakresu na “manewry”.

W przypadku kontrowersji czy też przeoczeń prosimy o kontakt: wyjazdy@onefun.pl (tel do spraw innych).
Nazwiska skrócone do 3/4 liter.

Numery apart. postaramy się podać tu jutro około 16:00 – warto tu zajrzeć.

Prosimy aby narty i buty zostawiać w ski roomie….i nie wnosić żadnych napojów alkoholowych i posiłków do basenu i sauny.
Godziny otwarcia
Sauna : 16.00 – 20.30
Basen: 9.00 – 20.00

Budynek główny – kod wejścia 1708 i „klucz”, narciarnia 5542#

  TYP C – pok nr 25  
1 Dominik Dona
2 Agnieszka Lisi
3 Wiesław Bara
4 Ewelina Pias
5 Agnieszka Gnit salon
6 Jarosław Basz salon
     
     
  TYP C- pok nr 4  
1 Michał Nos-Jack
2 Artur Świt
3 Sławomir Mora
4 Marcin Kraw
5 Michal Ludy salon
6 Hubert Mazu salon
 7 Mariusz Soch  
     
  TYP C- pok nr 23  
1 Magdalena Wa
2 Małgorzata Gar
3 Dariusz Mal
4 Marzela Olcz
5 Marek Słu salon
6   salon
     
     
  TYP C- pok nr 19  
1 RENATA KRĘ-KIEL
2 JOANNA ZWO-SZA
3 Ilona Mak
4 Małgorzata Bog
5   salon
6 Izabela Mitr salon
     
     
  TYP C- pok nr 20  
1 Sylwia Szel
2 Aleksandra Sęd
3 Agnieszka Cal
4 Joanna Adam
5 Bartłomiej Gór salon
6   salon
     
     
  TYP C- pok nr 1  
1 Karolina Kośc
2 Małgorzata Pa
3 Agnieszka Nach
4 Anita JANK
5 Joanna Strze
6 Krzysztof Kami salon
  TYP C- pok nr 7  
1  
2  
3 KADRA
4  
5   salon
6   salon
     
     
  TYP B- pok nr 6  
1 LIDIA KOW-RUTK
2 Krzysztof Rutk
3 Monika Łuko-Szym
4 Wiktor Szym
     
     
  TYP B- pok nr 26  
1 Sylwia Łańc
2 Agnieszka Świe
3 Halina Dzia
4 Elzbieta Sup
     
     
  TYP B- pok nr 9  
1 Grzegorz Kurp
2 Iwona Kurp
3 Izabella Kowa
4 Ewa Gob
     
     
  TYP D- pok nr 27  
1 Michał Dąbr
2 Piotr Zale
3 Jakub Komo
4 Wiesław Laso
5 Józef Prand  
6 Zdzisław Telu  
7 Arkadiusz Obrę salon
8   salon
     
     
  STUDIO farm house 18  
1 Małgorzata Rub  
2 Beata Sro
Zapisz się
Facebook