Przeszukaj serwis
wyjazdy@onefun.pl   +48 515 505 310
Termin: 14 Paź 2017 - 16 Paź 2017
Lokalizacja: Lipie, Bieszczady
Dostępne miejsca: 16
Cena: 499 zł
REZERWUJ

Bieszczady swoje jesienne piękno zawdzięczają przewadze lasów liściastych, które eksplodują barwami w okresie wrzesień- październik. Ten spektakl w apogeum kolorów wabi rokrocznie turystów z całej Polski. Ciągnące się po horyzont góry są nadal oazą ciszy i spokoju. 

Wędrówka po Bieszczadach, wyjazd zorganizowany z transportem i transferami na miejscu

 

Odkryj z nami prawdziwe oblicze Biesów – najrzadziej zaludnionego zakątka Polski. Wybiegamy poza utarty szlak – wchodzimy tam gdzie tworzą się legendy, spotykamy miejscowych oryginałów – zakapiorów i odwiedzamy miejsca, które przyciągają prawdziwych ludzi gór, a nie niedzielnych turystów.

Kliknij aby powiększyć

2 terminy

7-9 paź
14-16 paź

Informacje praktyczne

Przestrzeń życia, polski dziki zachód – takie epitety przychodzą na myśl, gdy słyszy się słowo Bieszczady. Ten wspaniały, najbardziej wysunięty na południowy-wschód przyczółek naszego kraju zapracował na swoją renomę i legendę, która trwa już od kilkudziesięciu lat. Ten chyba najbardziej poruszający masowa wyobraźnię region to piękna przyroda, chroniona w Międzynarodowym Rezerwacie Biosfery UNESCO “Karpaty Wschodnie”, oraz niezmiernie ciekawa historia, gdzie od wieków przenikały się kultury górali ruskich – Łemków, Bojków, Polaków, Niemców, Ukraińców, Żydów, Słowaków i innych. Dla turystów góry te stanowią wspomnianą “przestrzeń wolności”.

Istotne: Bieszczady to nie góry wymagające wielkiej kondycji i specjalnego przygotowania. Są one w zasadzie odstępne dla każdego. Mimo wszystko niektóre podejścia potrafią zmęczyć, więc dla osób które nie planują wysiłku fizycznego proponujemy inne, mniej “aktywne” formy wypoczynku.

Zapisane osoby:

Ilość uczestników: 20-30

Co roku mamy komplet!

Wydarzenie na FB:

Bus

Bus wraz z kierowcą do dyspozycji na miejscu (transfery na szlaki, do kultowych lokali, do sklepów etc.)

Wyjazd z Warszawy w sobotę w godzinach porannych (ok 6:00)
Przyjazd do Ustrzyk Górnych ok 14:30 – wejście na szlak

Powrót z Lipia ok 14 (wyjazd), godzina 22:30 Warszawa (po drodze obiad)

Zalety wyjazdów z nami:

 • Integracja: wspólny przejazd i codzienna integracja; wieczorami wspólne aktywności
 • Grupa: nie schodzimy poniżej poziomu 10 uczestników na każdym wyjeździe
 • Społeczność: spotykamy się regularnie po wyjazdach
 • Zabawa: wspólnie imprezujemy w lokalach i w dziczy
 • Relacje: możliwość spotkania ‚bratniej duszy’

Ramowy program imprezy

Dzień I, sob. – szlak Połoniny Caryńskiej lub Wetlińskiej, powrót do pensjonatu
Dzień II nd. – szlak “Na Tarnicę przez Szeroki Wierch” / Wielka Rawka. Wieczorem – Baza ludzi z Mgły i Siekierezadza
Dzień III pon. wokół Lipia / Jawornik lub połoniny – ok 14 wyjazd w drogę powrotną. (w Wawie, pon 22:30)

Do wędrowania nie jest wymagana wielka kondycja. Nie forsujemy tempa na podejściach. Chodzi o to by się wyciszyć i podziwiać najpiękniejszy o tej porze roku region Polski.

Zdjęcia z poprzednich wypraw w jesienne Bieszczady

Kwatera, miejscowość Lipie

Zaprzyjaźniony pensjonat, który zbiera doskonałe recenzje na portalu booking.com (8.7 / 10 ) to nasza baza wypadowy na Bieszczady. Znajduje się w miejscowości Lipie w powiecie Lutowiska. Pokoje 2-4 osobowe ze śniadaniem w cenie. Każdy pokój nawiązuje do innego tematu: Wilq superbohater, pokój meksykański, pokój reggae, myśliwski, bociani.

Jedną z największych atrakcji naszej kwatery jest duże, zadaszone miejsce na biesiadę. Zbudowane w stylu TiPI indiańskiego, w całości z drewna miejsce na ognisko może pomieścić nawet 30 osób, są stoły, ławy, palenisko, a nawet wędzarnia. To tutaj będziemy spędzać wieczory przy dźwiękach gitary i zapachu świeżo grillowanych potraw. Po takim wieczorze, który nieraz trwa do bladego świtu, będziemy mogli rozkoszować się… pysznym śniadaniem z domowych przetworów, podanym na robionym na miejscu, swojskim chlebie.

Wieczorne ogniska: fakt, że zbieramy się pod wieczór w TiPi by porozmawiać o przygodach, które miały miejsce w ciągu dnia to jedna z największych zalet tego wyjazdu (oprócz oczywiście aspektów krajobrazowych). Jest to bardzo integrujące, jest jedzenie, są śpiewy, gitara oraz dobiegające z pobliskich łąk odgłosy rykowiska. Wszystko w blasku księżyca sprawia, że magiczne noce w krainie lipieckiej zapadają na długo w pamięci i wspomnieniach uczestników.

Nowość 2017! Domek EcoDeLux

Jedyny taki, niepowtarzalny domek, schowany w zieleni drzew to azyl dla najbardziej wymagających. Cisza, intymność i niepowtarzalny klimat ręcznie robionych wnętrz. Cały domek to istne rękodzieło, autorskie rozwiązania i bezpośredni kontakt z naturą. Wszystko tu jest naturalne i wykonane z lokalnych surowców – drewno, kamień, glina. W domku znajduje się salonik z aneksem kuchennym (2 miejsca do spania na kanapie rozkładanej), sypialnia z podwieszanym łóżkiem ( 2 miejsca do spania), łazienka z natryskiem, taras

Grupy

Ten wyjazd jest typowo singlowy, co oznacza, że można ze sobą zabrać co najwyżej jednego znajomego. Indywidualny charakter wyjazdu sprzyja integracji i dzięki temu wszyscy czują się o wiele lepiej niż w przypadku podgrupek. Gwarantujemy, że nie stosujemy tanich chwytów jak inne biura podróży/ organizatorzy i nasze wyjazdy sa tylko i wyłącznie dla singli

Zapisane osoby:

Zajętych Miejsc28%

Ilość osób zapisanych: 09/30

Co roku mamy komplet! Rozkład płci – 60% Pań – 40% Panowie

Cena

499 zł / os

Świadczenia w cenie:

 • transport busami (9-18 os) z Warszawy do Ustrzyk Górnych (w dwie strony ok 1000km)
 • Zakwaterowanie (nowy pensjonat, pokoje 2-4 osobowe, na podwórku duży drewniany indiański namiot TiPi – miejsca na biesiadę i ognisko na kilkanaście osób)
 • Śniadania (produkty regionalne i lokalnie wypiekany chleb)
 • drewno na ognisko, miejsce ogniskowe, grill opuszczany, sztućce i zastawa ogniskowa
 • 1 x menu ogniskowe (szeroki zakres dań + obsługa)
 • codzienne transfery busem na szlaki turystyczne
 • organizator i kierowca do dyspozycji na miejscu
 • wyjazdy do kultowych zakapiorskich lokal Siekierezada (Cisna) lub Baza Ludzi z Mgły (Wetlina)

Uwagi

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do parków narodowych, wyżywienia (oprócz zapewnionych śniadań)

Transport własny
Zniżka 50 zł / os – dojazd do Lipia i transfery z nami busem na szlaki.

Kto z nami jeździ?

Infografika przedstawiająca średni rozkład wieku i płci uczestników naszych wyjazdów. Są to wartości uśrednione – każdy wyjazd ma specyficzną klientelę.
sml_analiza

Info formalne

Zwracamy uwagę, aby nie dawać się nabrać na wyjazdy pseudo-organizatorów. Wg Ustawy o usługach turystycznych każdy pobierający 10% zaliczki na poczet imprezy musi wykazać gwarancję bankową/ polisę oraz przedstawić klientowi umowę udziału w imprezie turystycznej.

Nasze gwarancje: http://www.onefun.pl/touroperator-wyjazdy-singli
Umowa udziału: wysyłana na e-mail po rejestracji

Zapisy

Rejestracja email: wyjazdy@onefun.pl, telefon +48 515 505 310 lub poprzez przycisk „REZERWUJE!” na górze strony (tu opcja płatności PayPal)

Patronat medialny / współpraca

portal randkowy Przeznaczeni.pl

 • Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny – świadczenia gwarantowane i końcowe są zawsze wyszczególnione w umowie udziału.
Termin: 14 Paź 2017 - 16 Paź 2017
Dostępne miejsca: 16
REZERWUJ
Zapisz się
Facebook